Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Körülbelül mennyi idő a...

Körülbelül mennyi idő a Vodafone-nál a szállítás?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy telefont bolti átvétellel 01.08. szombaton. 1-3 napot ír az oldal, viszont már 5 munkanap eltelt és még egy emailt sem kaptam. A rendeléskövetésnél csak annyit látok, hogy még új megrendelés státuszban van. De semmi mást, hogy úton lenne vagy valami. Valakinek valami tapasztalat? Értelemszerűen hétfőn felhívom Őket, ha aznap sem kapok semmit.

2022. jan. 14. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha megrendelés a státusza, akkor a megrendelésed csupán egy megrendelés, semmi több.

Az se biztos, hogy van a termékből, stb.

2022. jan. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kaptam számlát, függőben van a dolog, de csak ennyit látok, hogy még feldolgozás alatt áll. Csak azért már eltelt egy hét és már kezd kicsit idegesíteni.
2022. jan. 15. 12:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért nem hívod fel az ügyfélszolgálatot?

Elég nagy marhaság szolgátatótól venni telefont.

2022. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

megkaptad már?


és ha igen, működik még?

2022. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bementem az üzletbe, közölték, hogy nem látnak rá semmilyen rendelésre és ennyi. Majd ha jön értesités akkor jöjjek be. Azóta sem kaptam semmit :D
2022. jan. 25. 21:21
 6/12 anonim ***** válasza:
muszáj neked vodafon, én már letettem volna róla.
2022. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Olyan izék vagytok, a kérdező nem tehet róla hogy a UPC felvásárlása óta a voda fapados lett. Mondjuk eléggé barlangban kell élni hozzá, hogy ez a tény elkerülje az ember figyelmét.
2022. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Őszintén azért szerettem volna vodától venni, mert 20ezer forinttal olcsóbb volt a készülék, mint bárhol máshol, és nem kell egyben kifizetnem azt az összeget. És igen, nekem sokat jelent az a 20ezer forint. Eddig semmi bajom nem volt a szolgáltatóval és sejtelmem sem volt eddig, hogy történt ilyen UPC felvásárlás.
2022. jan. 27. 21:00
 9/12 anonim válasza:
Azóta történt bármi???
2022. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Semmi, de volt pofájuk elküldeni a számlát az első részletről, hogy fizessem be... Kész vicc.
2022. jan. 29. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!