Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akik azzal jönnek, hogy az...

Akik azzal jönnek, hogy az iPhone-ok milyen sok updatet kapnak, ezért ilyen drága, ezért kell azt venni stb stb: Ugye tisztában vagytok azzal, hogy minden egyes újabb frissítéssel lassabb lesz a teló?😅

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalat. Nemrég jött le az update az iPhone 7-re, azóta érezhetően lassabb, mint az előző rendszerrel. Előző updatenél is éreztem lássulást, de nem ilyen mértékűt. Igen, ez egy régi telefon, de szeretnék reflektálni a "ez iPhone, sosem fagy le, nem lassul!!!" valamint "...de az iPhone 5-6 évig megkapja az update-okat!!!!" jellegű megnyilvánulásokra. Valamint a legtöbb alkalmazáshoz elég az ios 9 is akár, akkor miért olyan eget rengető tény a frissítések támogatása? 😇
2022. jan. 16. 13:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
20%
Nekem a Samsungom, Xiaomim 2 év alatt lehaltak
2022. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes iphone SE 2016 2 darab van a családban, semmi bajuk a legfrissebb update-től… mondjuk, nincs is telebæszva mindennel egyik sem… de ha a 7 nek ártott a frissítés, a következő orvosolni fogja



De én is láttam már lefagyott iphone-t

2022. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%
Ez lenne a tervezett elavulás?
2022. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
21%

Ez alapvető dolog mert több új funkció kerül bele a frissítésekkel es a hardver nem lesz erősebb ezért megtud akadni. A droidok is lassulnak ám XD.


De ez mindenre jellemző, ennyi erővel a Windows frissítéssel is lasabb lesz a géped :D


Az ios frissítés pl sokszor javít az aksi üzemidején, vagy biztonsági frissítést ad


Lefrissíted az ios-t aztán raksz egy gyári visszaállítást és máris gyors a telefon :)



Nemcsak a frissítés lassítja az elektronikus eszközöket. Én évente rakom újra a Windowst és utánna szuper gyors a gép :)

2022. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%

Először is az iphone nem drágább mint a többi telefon. Egy samsung S21 közel annyiba megy mint egy iphone 13(úgy hogy az S21 közel 1 éves már).


Másodszor az iphone 7 már több mint 5 éves telefon, hány androidos készülék van ami kibír ennyi időt? Nekem az S9-em 2 év után érezhetően lassabb volt.

2022. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Szeretném jelezni, hogy az utóbbi 3-4 update során nem került be új funkció a rendszerbe, ellenben a lássulás folyamatos volt. Tehát itt a "majd a következő frissítéssel javítják" opció ki is esett. A gyári visszaállítás megtörtént, gyorsabb nem lett tőle.
2022. jan. 16. 13:22
 7/31 anonim ***** válasza:
19%
És most azzal akarod lehuzni az iPhonet, hogy egy 5 éves telefont lehúzol? Egy Android ennek az időnek a felét sem bírná ki
2022. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

"Az iPhone nem drágább, mint a többi telefon"


[link]

2022. jan. 16. 13:24
 9/31 anonim ***** válasza:
30%

Samsung Galaxym 2 év után érezhetően lassabb volt, 4 évesen kuka lett. 6 éves iPhone a családban ugyanolyan majd szint, mint egy új. Igen, nyilván lassul. Az update nem fogja ugyanis megváltoztatni a telefonod alapkapacitását, a ramot, stb.-t.

De a családban lévő Huaweiek, Samsungok mindegyikre ugyanezt csinálta, 2-3 évesen fagyogattak le egy egyszerű böngészőtől és stb. Nem, nem 70 ezres telefonok voltak.


Legyen neked is igazad, te biztosan ezt tapasztalod, ez a véleményed. Oké- Akkor válts telefont, rendszert. Nálunk meg maradunk az Apple termékeknél, mert itt meg beváltak.

2022. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

A 8gb-os verziót kerestem, mert az is olcsóbb 😀


[link]

2022. jan. 16. 13:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!