Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone mobilinternet probléma....

Iphone mobilinternet probléma. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mostanában az újonnan vásárolt iPhone SE 2020 folyamatosan bontja a mobilinternet kapcsolatot és csak akkor jön vissza, ha újraindítom a telefont. Mi okozhatja ezt? Mindaddig tökéletes még nem utazom el másik településre. Utána hiába kapcsolgatom ki-be, csak az újraindítással jön vissza. Viszont a hálózat mindig működik.

2022. jan. 17. 17:52
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


Pontosan ugyanez a probléma. Csak a telefon típusa nem egyezik. Mi erre a tartós megoldás?

2022. jan. 17. 17:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor nincs mobilnet, milyen hálózathoz csatlakozik a telefon? Hívás működik, vagy csak segélyhívás?
2022. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hívás és SMS tökéletesen működik. Telenoros vagyok egyébként. Úgy tűnik mintha online lenne (mutatja a 4G-t), de nem tölt be semmit. Ha a linken is említett lehetőségeket alkalamzom, akkor meg visszajön az adatkapcsolat.
2022. jan. 17. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez egy ios specifikus hiba lesz, nem a hálózat hibája, az apple felé érdemes jelezni a problémát.
2022. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, már én is erre gondoltam, hogy szoftveres gond lesz ez, így hogy találtam hasonló panaszokat. Szégyen :( de hátha megoldják. Csak megijedtem, hogy rossz a telefon maga, de valszeg nem azaz ok.
2022. jan. 17. 18:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Apple Ügyfélszolgálat 06 80 983 435

hívd fel őket

2022. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem telefongond. Kb ugyanez volt a gondom T€lenorral és SEvel…

Annyira belassult a net, hogy nem volt. Külföldön semmi.

Telenor szerint:

- készülékhiba (másik készülékben ugyanezt produkálta)

- rossz helyen használom, biztos nincs lefedettség/árnyékolva van (vicces, mert több helyen az országban és eddig működött - csak elkezdtem 15X annyi forgalmat generálni, mivel otthon nincs netem már - feltöltési sebesség meg 20 megabit)

- sim hiba (kicseréltük, hiba továbbra is fennállt, de legalább a másik külföldi hálózaton ment a roamingnet, persze manuálisan kellett csatlakoztatni, mert amire automatán ment, azon továbbra sem volt - gondolom nincs a szerződésükben)

- sim hiba, cseréltessem újra…. Hát nem cseréltettem egy 2 hetes simet


De érdekes, mióta kb 3szor hívtam őket, hogy kapják be (udvarias voltam), azóta a “hiba” nem jelentkezik (olyan csomagom van, amit évek óta nem értékesítenek és nem vagyok hajlandó váltani)

2022. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Száz százalék, hogy nem telefon hiba, most kicsit jobban utána olvastam a dolgoknak és rengeteg ugyanilyen panasz van. Legkönnyebb nekik arra fogni, hogy hibás a telefon, pedig ez nem igaz. A sim kártya sem régi, hogy rossz legyen. Legkönnyebb a felelősséget hárítani, persze attól még lehet, hogy szoftverhiba okozza.
2022. jan. 18. 10:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem volt frissítés a hiba megjelenése és eltűnése közt nálam
2022. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!