Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ugyanolyan márkájú töltőt és...

Ugyanolyan márkájú töltőt és töltőkábelt használtok, mint a telefonotok? Van jelentősége?

Figyelt kérdés
Még sose vettem töltőkábelt, mindig a gyárit használtam, de most tönkrement.
2022. jan. 17. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Van, mert ha ilyen nonamet veszel abból nem sok jó fog kisülni, de ha márkásabbat vesze ami rendesen lett megcsinálva akkor édesmindegy. Én az eredetit használom.
2022. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Fejet eredetit használok, mert más fejjel nem tölt olyan sebességgel, mint lehetne.

Kábelből mást használok, csak arra figyeltem, hogy a telefon felismerje gyorstöltőként.

2022. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, mindenfélét használok.

Szabványosak, szóval legrosszabb esetben is csak lassabban töltődik a telefon.


Persze vannak az ilyen wishes, 1 dolláros, nagyon gagyi minőségű termékek, ezeket azért érdemes kerülni.

2022. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ami éppen a kezembe akad

Egyre több töltőm is lesz, mert nekem még a régi fajta van, a család meg nagyrészt mostanában cserélt telefont, aminek már az új kell, így hozzám kerül az ő régi töltőjük is :D

2022. jan. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

(4)

Bár, ha úgy vesszük, ezek is mind gyáriak, huaweies család vagyunk

2022. jan. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Eredetit is és minőségi nem eredetit is használok.


Különböző telefonok különböző töltési szabványokat használnak, ha nem egyezik a szabvány akkor csak 5W -vel fog tölteni a telefon ami elég lassú.

Pl apple töltővel samsung telefont jóval lassabban fogsz tudni tölteni(és fordítva)

Minőségi 3rd party gyártók pl anker több szabvánnyal is kompatibilis töltőt készítenek.



Olcsó noname töltőt pedig ne vegyél, mert egy csomó biztonsági funkció hiányzik belőlük amik védik az akksidat.

2022. jan. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindegyiket a saját töltöjével,töltöm .
2022. jan. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak a minőség számít. Némely nem gyári töltőkábel jobb, mint bármelyik gyári (fonott, vastag, fém csatlakozó). Apple esetén arra figyelj, hogy legyen mfi minősítése.
2022. jan. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem az a márka van a kábelen gravirozva és a töltőn, leég az egész a g.cibe...


Pont lényegtelen a márka. Ne legyen ultra gagyi.

Sose használtam a gyáriakat.

2022. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!