Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Viber meddig tárolja az...

A Viber meddig tárolja az üzeneteket?

Figyelt kérdés

Vettem egy új telefont, dr eltűntek a régi üzenetek.


Meddig lesz a Viber tulajdonában?

Hogyan tudom visszakérni?



2022. jan. 18. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2022. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha volt mentésed a google fiókodban akkor vissza lehet töltetni. Nekem a mostani beszélgetésem a nőmmel megvan a kezdettől, az majdnem 3 év.

De ha a telefoncsere előtt törölted, akkor valószínűleg elveszett.

2022. jan. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kb amíg nem törlöd.

Szinkronizáció hiánya miatt nem kerültek át az üzenetek.

Ez nem facebook fiók. Az adott eszközhöz van kötve (a pc-s megjelenités megint más). Ha új telefont használsz, akkor előbb célszerű szinkronizálni a beszélgetéseket, majd utána bejelentkezni az új telefonon és akkor meg lesznek az üzenetek.

2022. jan. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Vibernél nem tudom visszakérni nekik nincs meg?
2022. jan. 19. 11:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Ami nincs meg az sajnos nincs meg. A másik telefonon ha megvan, akkor még esetleg lehet vele szórakozni, de ha azon sincs már, akkor annyi mindennek.

Azt veheted úgy, hogy törölt.

2022. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 A Viber szervere nem tárolja a beszélgetések csak maga a program, illetve a google fiókodhoz kapcsolt google dirve-ra (iphone esetén icloud drive) ment mikor csinálsz biztonsági mentés, ez meg lehet kézi vagy automatikus.

Ha csináltál volna mentést mielőtt telefont váltasz, akkor az új telefonnál meglennének a régi beszélgetések. De ha semmit nem tettél, meg még törölted is őket, akkor bukta.

Enged el a dolgot!

2022. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Senki sem tudja visszanézni?

Hatóságok, Hackerek, Rendőrség, FBI?


Nyilván nem nézetnén velük vissza, cssk érdekes, hogy 2 évnyi üzenetek mennek a levesbe

2022. jan. 19. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvileg titkosított. Gyakorlatilag valahol lehet vannak tárolva x ideig a beszélgetések, hogy hatósági parancsra ki lehessen adni. De közfelhasználó bukja fixen. Pl a signal cset miatt nem is tudom melyik titkos szolgálat verte már ki a hisztit, hogy nem lehet lehallgatni, meg tényleg teljes titkosítás üzemel, szóval be kellene tiltani, mert ott tényleg bármi mehet (elvileg).
2022. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!