Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromolhatott a mobilom?

Onyx123 kérdése:

Elromolhatott a mobilom?

Figyelt kérdés
Minden értesítés be van kapcsolva messenger,snap,insta stb de egyet se jelez ha ir vagy küld valaki valamit,egyszer mérgemben földhöz vágtam régen,kissé meggörbült,lehet kaphatott egy rendszerhibát?

2022. jan. 20. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Siman elallitottad es/vagy bekalcsoltad az adatforgalom-csokkentot. 'Rendszerhibat' nem kaphatott a foldhozvagastol, mondjuk hardveres hibat igen, de az meg nem befolyasolja az ertesiteseket.
2022. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem,az adatforgalom csökkentő is ki van kapcsolva,tehetetlen vagyok
2022. jan. 20. 13:30
 3/7 A kérdező kommentje:
megoldódott,a ne zavarjanak funkció be volt kapcsolva
2022. jan. 20. 13:36
 4/7 anonim ***** válasza:
A földhöz vágás egyetlen telefonnak sem tesz jót, hovatovább bármelyik telefonnak árt - legyen szó akár a párezer forintos fajtáról, vagy egy 460.000-es iPhone 13-ról. Nyilván minél nagyobb a sérülés, illetve minél borsosabb árú a telefon, annál tetemesebb a kár.
2022. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Viszont szerintem a kár nem, vagy legalábbis nemcsak egy ilyen kis elhanyagolható apróságban mutatkozna meg, hanem ha a telefonnal komoly baj lenne, az bizony óhatatlanul jelentkezne egy rohamos teljesítménycsökkenésben is. (Nagyon közeli, multimilliomos ismerősöm mesélte, hogy 2 alkalommal dobta 1-1 kád vízbe 2 különböző iPhone-ját - tudom, gratula neki! - pár napon belül - rá 2 napra meg már vehette is az új eszközt. Drága volt neki a tanulópénz. )
2022. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor - ha olyan hibát okozok, amit nem tudok magam orvosolni - akkor be szoktam vinni a környékemen levő használtmobil-értékesítő és szervíz üzletbe, ott adok annak a srácnak egy kis kp-t, amelyikhez éppen kerülök, és eddig mindig azt mondta, hogy jöjjek vissza később a nap folyamán , vagy maximum másnap.
2022. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem ez kb két hónapja történt(Cat telefonról van szó)a padló kicsit belyukadt de csak pár millit görbült a mobil,nincs se teljesítmény csökkenés se semmi :) felér sztem egy nokia 3310el :D
2022. jan. 20. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!