Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez most milyen megoldás lenne...

Ez most milyen megoldás lenne samsung galaxy A40?

Figyelt kérdés

Elméletileg a telefon problémája az volt,hogy elfeketedett a kijelző és kész,totál lemerítés után töltőre rakva megint lett kép.Utána használat közben néha elkezdett vibrálni a kijelző megnéztem a telót több helyen is be lehett nyúlni a hátlap alá szóval gondoltam már piszkálták,aztán ütögettem kicsit a hátlapot és vibrált a kép a telefonon ekkor a flex kábelre gyanakodtam.Majd leszedtem a hátlapot és ilyen megoldást még nem láttam egy kis vékony vezeték szállal van összekötve az alsó kis lap és a fenti flex csatlakozó foglalat.

[link]

Ez most valami kókány megoldás lenne?Mondjuk több csavar is hiányzott a telefonból meg a hátlapi ragasztás is gyér volt.



2022. jan. 24. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Sufnimunka, nem ez az eredeti
2022. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!