Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha gmailen emailt kapok csak...

Ha gmailen emailt kapok csak akkor jelez a telefon, hogyha a kezembe veszem és feloldom a telót. Hogy állítsam be, hogy azonnal jelezzen?

Figyelt kérdés
Régebben úgy emlékszem azonnal jelzett, egy ideje nem és ez eléggé zavaró. Így gyakran csak órák múlva látom, hogy emailt kaptam.

2022. jan. 25. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen telefon?


Beállításokban az értesítéseknél nem tudod variálni?

2022. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
samsung, értesítéseknél rámegyek a gmailre ott minden opció be van kapcsolva. értesítések megjelenítése mindenre be van kapcsolva, mégse jelez azonnal
2022. jan. 25. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Hali, nekem nem Samsung telefonom van, viszont szintén android operációs rendszer, a beállításokba van olyan nálam, hogy Biztonság és hely ezen belül az "Eszközbiztonság" fül alatt egy "A lezárási képernyő beállításai" opcióm ott tudom ezeket én állítgatni.
2022. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!