Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 12 éves gyerekemnek akarok...

A 12 éves gyerekemnek akarok első telefont venni születésnapjára, Samsung Galaxy A22 5G jó választás?

Figyelt kérdés
Nyilván internetezesre, játékra, és videozgatásra használná. A képe is legyen azért szép. Bár én nem sok különbséget veszek észre egy TFT és egy OLED kifelzo között az OLED javára. Mondjuk egymás mellett még nem láttam őket. Akinek van TFT kijelzos telefonja az mit tud elmondani róluk az IPS vagy az OLED mennyire észrevehetően jobb.

2022. jan. 31. 13:51
 1/3 szántóvető ***** válasza:
100%
hát az asphalt9-hez erősebb kéne,egy poco x3 gt 5g jobb lenne.ha mindenáron samsungot akarsz akkor inkább m52 5g legyen.
2022. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ips kijelzőről váltottam amoled-re

az ips sem volt rossz de egymás mellé rakva ég és föld a különbség, az amoled kijelző sokkal szebb

2022. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából ez készülék függő is. Mivel pl egy IPhone 12 OLED kijelzoje sokkal szebb mint egy IPhone XS vagy akár IPhone 11 pro kijelzoje.
2022. jan. 31. 14:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!