Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudnám feltölteni előfizet...

Hol tudnám feltölteni előfizetéses telefonom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Vettem a postán egy SIM et , amin volt bizonyos mennyiségben adatmennyiség telefonálásra illetve netre.

Ez most lefogyott..

Hol tudnám feltölteni, hogy ismét legyen rajta net is ?

Ha töltik automatikus an net tel együtt lesz telefonbeszélgetés re megint , vagy külön mondani kell , esetleg egy bizonyos helyen töltenek csak internetet is ?


2022. febr. 10. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem előfizetéses, hanem feltöltőkàrtyàs. Postán, újsàgosnàl tudsz tölteni, nem tudom pontosan ennèl hogy működik a net, de ez attól függ milyen csomag van beàllitva. Hogy mennyi legyen rajta. Ezt ügyfélszolgálat hívásával tudod módosítani.
2022. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én a banki applikáción keresztül szoktam tölteni a gyerekét, szerintem minden banknál van ilyen opció. vagy bankautomatánál is lehet.
2022. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tesco-ban is tudsz
2022. febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elnézést, teljesen véletlenül rosszul írtam , nem előfizetéses, hanem feltöltőkártyás
2022. febr. 10. 13:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Feltölteni ahogy előttem is írták, viszont ettől még valószínűleg nem lesz neted. Nekem egy rövid ideig volt Telenoros,(amúgy 30-as előfizetéses vagyok) mert csak annak volt térereje a cégnél, és ott a feltöltött pénzem terhére kellett venni adatot, egy SMS kódot elküldve.
2022. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hívtam az ügyfélszolgálatot . Azt mondja , fel kell tölteni egy bizonyos összeggel, pl 3000 Ft , és utána vele, vagy az applikáción keresztül beallitatni , hogy pl 1200 Ft menjen a netre belőle...


Ez ok, de akkor ezt minden egyes alkalommal így kell eljátszani?? Vagy lehet kérni, hogy mindig így legyen ha töltök...

2022. febr. 10. 14:31
 7/13 anonim ***** válasza:

Mindíg teszel rá pénzt és akkor megint töltesz le netet.

Ez nem automatikus.

2022. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nem írod hogy hol vagy!

mi hogyan találjuk ki?


a telekomnál 5GB maratoni csomag 3990.- Ft.

nekem másfél évig elég, amikor elfogy feltöltöm a kártyát és telekom appon keresztül megveszem a következő Internet csomagot.

2022. febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7/8 : de honnan/ hogyan töltök le netet ???
2022. febr. 11. 10:05
 10/13 A kérdező kommentje:
8/8 : Telecom nal vagyok . Értem , szeretném ,ha telefonálásra és egyben netre is lenne lehetőségem, nem csak netre , amit írsz
2022. febr. 11. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!