Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone-os vagyok, a 2 éves...

Vodafone-os vagyok, a 2 éves hűségnyilatkozatom 2 hónap múlva jár le, addig nem vásárolhatnék új készüléket ugyanarra a számra?

Figyelt kérdés
Nem szeretném kivárni a 2 évet, mert már elég rossz állapotban van a jelenlegi telefonom.
2010. szept. 12. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Most hogyan gondolod két telefont akarsz ugyanazzal a számmal?
2010. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem lehet uj szerződést kötsz de az a biztos ha bemész és megkérdezed
2010. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy a mostani előfizetéssel vennék új telefont vagy hogy. Egy másik számmal egyszer a 2 év vége előtt váltottam át kártyásra, de arra nem emlékszem, hogy új telefon esetén meg kell-e várnom a 2 évet.
2010. szept. 12. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
nem,nemkell.
2010. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2 hónappal a szerződés lejárta előtt már köthetsz új szerződést erre a számra és vehetsz új készüléket
2010. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!