Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S széria vagy A széria?

Samsung S széria vagy A széria?

Figyelt kérdés

Az A szériáról jót lehetett hallani és ár érték arányban is megfelelőnek tűnnek. Az S széria a csúcskategóriája a Samsungnak, de ennek ellenére mobilos tesztoldalak szerint nem érte meg az árát. Magyarul túlárazott.


Hogy látjátok? Az A53/A73 vagy az S22/S22+? Melyiket éri meg megvenni?



2022. márc. 15. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha van pénzed az S szériára, akkor az, ha nincs, akkor az A széria.
2022. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezzel nem lettem kisegítve.
2022. márc. 15. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Az iPhone 13 Pro Max 1Tb ugyancsak sokkal jobb! ☝️
2022. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ismét nem kaptam értelmes választ a kérdésemre. Sem a kérdésben, sem a megadott kulcsszavakban nem szerepel az Iphone.
2022. márc. 15. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

@1-es vagyok.

Látom véleményezni tudsz. De mindegy. Az S széria jobb, mint az A.(jobb kamera, minőségibb anyaghasználat, jobb rendszer funkciók, előbb kap rendszer frissítést, és tovább is támogatják)

Ezeket nézve, ha van pénzed, akkor az S széria, ha nincs, akkor az A széria. Megéri inkább az S szériát választani szerintem.

Remélem ez már kielégíti a kérdésed igényeit.

2022. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Az 1-es válaszoló pedig elég konkrétan leírta... Ha neked megéri kifizetni az S széria felárát, akkor azt vedd meg. Ha nem, akkor pedig az A szériát. Nem értem ezt hogy lehet ennél világosabban megfogalmazni.
2022. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 53 és A73 tudtommal még nincs.

Az A szériában a legjobb választás jelenleg az A52s. Átlagos felhasználásra, főleg ha nem játszol (vagy legalábbis nem hardver igényes játékokkal), akkor megfelel és megérheti úgyis ezt választani, ha egyébként az S széria mobiljait is probléma nélkül meg tudnád venni.

2022. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!