Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen funkció a Samsung...

Van ilyen funkció a Samsung telefonokon is?

Figyelt kérdés

Az előző telefonomon (Huawei) volt olyan funkció, amiben beállíthattam, hogy melyik applikáció használatja a mobilnetet, és melyik a wifit, illetve ki-be lehetett kapcsolni, hogy adott alkalmazás egyiket sem vagy mindkettőt használhassa.


Most egy Samsung Galaxy A22-m van. Ezen lehet ilyen funkció? Ha igen, hol találom?


2022. márc. 19. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
2022. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg van jópár tűzfal program is, pl. a NetGuard az VPN-kapcsolatként jelenik meg (nem az, csak így oldották meg), és root meg bármi nélkül tud ilyet. Az ingyenes verzióban benne van minden ami neked kell.

De természetesen van választék bőven. Amit említettem, abban az jó, hogy tudsz beállításokat exportálni, és így pillanatok alatt át lehet vinni egy új telefonra. Mellesleg ezekkel rendszeralkalmazásokat is lehet blokkolni, amit a beépített tűzfal nem mindig támogat.

2022. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs! A50-en én is hiányoltam, mert a Huawei telómon pl a youtube csak wifi-n mehetett.

Én csak olyant találtam, hogy az adott alkalmazás csak mobilnetet használjon, de annak meg nincs sok értelme.

2022. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!