Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összes gyártóval kompatibilis...

Összes gyártóval kompatibilis legjobb vezeték nélküli töltő?

Figyelt kérdés
Létezik az összes gyártóval kompatibilis vezeték nélküli töltő? Illetve ha nem is az összesszel, de a leggyakoribbakkal: iPhone, Huawei, Xiaomi, Samsung...

2022. márc. 30. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Baseus háza táján nézz szét, szerintem a legjobb telefonos kiegészitős cég
2022. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Létezik az összes gyártóval kompatibilis vezeték nélküli töltő?"

Igen, hiszen a telefonok nem saját egyedi töltőrendszert használnak, hanem a a qi (ejtsd: csí) szabványú töltőkkel tölthetők.

Tehát amelyik töltő e szerint a szebvány szerint készült, azzal lehet tölteni bármelyik telefont.

[link]

A qi szabvány olyan mint az USB szabvány, Aki a szabványban leírtaknak megfelelő készüléket gyárt az működni fog minden más olyan készülékkel amelyikben ilyen alkatrész van.

2022. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja az iPhonehoz még annyit, hogy azokhoz is jó a qi töltő természetesen (nekem például Varta van). Az ő MagSafe elnevezésük csak a mágneses megoldásra vonatkozik!
2022. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Előzőleg nézegettem Baseus kínálatát, ott volt írva "csak iPhone-kompatibilis" vezetékes töltő és elbizonytalanodtam.

Nagy a szórás 5 ezertől egészen 12 ezerig van minden.

2022. márc. 30. 17:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Linkelnét a csak ájfón kompatibilist?
2022. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]

Számos töltőhöz oda van írva, hogy 12 szériához, valamelyikhez meg pár 12. telefon modell is fel van sorolva, valamelyiknél meg már az 13-as is.

Mondjuk akkor lehet hogy a csak iPhone kompatibilist másik oldalon láttam. A megfogalmazás azonban lehetne más mert ez így azt sugallja hogy csak ahhoz a modellhez.

2022. márc. 30. 17:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Az kábeles :)
2022. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyszerre vezetéknélküli is meg kábeles is?
2022. ápr. 2. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!