Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon képernyőzár feloldásár...

Telefon képernyőzár feloldására tipp? Kód megvan, képernyő nincs.

Figyelt kérdés

Samsung A50 telefon, meghajlott, felül kapta az ütést és ott be van repedve, a képernyő sötét, de még bekapcsolt állapotban van, ha hívnak rezeg, ha üzenetet kapok rezeg.

A hívást fel is tudom venni, csak vakon húzogatom a képernyőt ott ahol kb felveszem, és egyszer csak sikerül.

Kellenének róla a képek, rácsatlakoztatom gépre, de ugye zárolt, kódos a képernyőm.

Próbáltam ugyan így vakon beírni, de sajnos nem sikerül.

Amíg meg le van zárva a képernyő addig a gép nem jeleníti meg róla az adatokat.


Bárkinek tipp, hogy hogy oldjam fel a képernyőzárat?


Szakemberek olyan drágán oldanák fel, vagy vennék le az adatokat ami többe kerül mint a telefon, és annyira fontos adat nincs rajta, de azért nem bánnám ha meglennének.



2022. ápr. 4. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szoftver gépen keresztül nem teszi feloldhatóvá? (hogy ott add meg a kódot)
2022. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Erről kicsit bővebben?

Nem vagyok egy zseni ilyen téren, de kis segítséggel megoldok dolgokat :D

Szóval, hogy pontosan mit is jelent ez a szoftver gépen keresztül, hogy s mit csináljak?

2022. ápr. 4. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!