Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes panaszt...

Szerintetek érdemes panaszt tennem? i.imgur.com/O9hMDwQ.png i.imgur.com/zymr5jX.png

Figyelt kérdés

Telefonos ügyintézés kapcsán 40 percnyi várakozás, valamint online ügyintézés lehetetlensége céljából? A Vodafone a feltöltőkártyás sim-kártyát nem képes aktiválni a megadott honlapon, ugyanis formátumhibát jelez. A formátum viszont helyes!


Ezután ügyfélszolgálatot hívtam, ahol első körben 15 perc várakozás után azzal lettem lerázva, hogy az aktiválandó sim-kártyáról kellett volna tárcsáznom, mert így nem tudja aktiválni. Ezt egyébként erősen kétlem, de legyen megpróbáltam és lám érdekes módon csak segélyhívás engedélyezett. A 1270 pedig nem, kérdem én akkor mégis hogyan aktiváljam a sim-kártyát?


Ezután tettem még egy próbát, ahol 45 percnyi várakozás után végre felvette valaki, én pedig véletlenül leraktam. Egyébként is meguntam a hülyeségüket.



#ügyintézés, vodafone
2022. ápr. 6. 21:35
 1/6 A kérdező kommentje:

A linken meg kellene nézni, két ↵ ütöttem a kiírandó kérdés alá!

A link egyébként él, csak http:/s nem engedett beszúrni, ezért ki kellett előtte törölni. Ezért szúrta be a kérdésbe, egyébként már megtettem a panaszt! Nem gondolom, hogy 45 percnyi várakozás elfogadható lenne, az meg főleg nem hogy üzemeltetnek egy online oldalt, ahol lelehetetlen elvégezni a sim-kártya aktiválását.

2022. ápr. 6. 21:44
 2/6 A kérdező kommentje:
2022. ápr. 6. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Azt tedd hozzá, hogy ilyenkor este hívogatod őket.

Én aktiváltam már így kártyát, valóban arról kellett hívni.

De most tényleg mit is akarsz hogy szidjuk veled a szolgáltatót vagy mi??

2022. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 qkker1 ***** válasza:
87%
Picit idegroncsnak tűnsz. Tessék lehiggadni, és kulturáltan felhívni az ügyfélszolgálatot.
2022. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, de kellett volna nekem az a szám, hogy aktív legyen mert így nem tudok elmenni kurvázni! Mivel direkt erre a célra van egy sim-kártyám, csak az lejárt. Ezért akartam ezt aktívvá tenni, szóval most emiatt elúszott egy jó kis menet az estére, ezért vagyok ideges! Nembaj holnap úgy is odavágok neki!
2022. ápr. 6. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

sim kártyával szexelni, ez egy új figura?

:)

javaslom a telekom szolgáltatást, ott Vanda az ügyintéző, sokkal hamarabb kielégíti az ügyfél kívánságait.

2022. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!