Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 telefon...

Nokia Lumia 520 telefon névjegyei nem a SIM-em hanem a hotmail fiókban tárolódnak. Kaptam új SIM kártyát és egy új Samsung G A52-be szeretném átrakni. A névjegyzéket hogy tudom a hotmail fiókból a SIM-re másolni? Nem találok ilyen opciót.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 15. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Microsoft fiókban vannak, hogy kerültek nálad a Hotmail fiókba?
2022. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy került oda. Az összes név mellett ez szerepel: hotmail.

De sem a hotmailhez sem a microsoft fiókhoz nem tudok jelszót, sosem használtam.

2022. ápr. 15. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem régen volt Lumia telefonom, annyit tudok mondani, hogy szerintem csinálj egy Microsoft-fiókot (gondolom van Fiókok menüpont, vagy ilyesmi), állítsd be a névjegyek szinkronizálását, bár valószínűleg ez automatikus, ezután nagy vonalakban a Microsoft valamelyik oldaláról le tudod tölteni ezeket egy fájlban, majd ezt a fájlt kell importálni a Google fiókodban, és ott lesznek a Samsungon.
2022. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!