Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a mobilnetem osztom meg...

Ha a mobilnetem osztom meg (hotspot) a laptoppal, az mennyire amotizálja hosszútávon a telefont?

Figyelt kérdés

Nem fizetnék elő külön internetre az albérletben, hanem korlátlan mobilnetre váltanék és az utazáskor vagy bármikor a rendelkezésemre állna.


A laptoppal is a telefornól osztanám meg.


Technológiailag ennek van hátulütője?



2022. ápr. 18. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Meg lehet osztani. Hosszab távon is. Viszont a telefon készülékedet is eléggé igénybe vesszi. Tehát hosszabb távon nem ajánlott. Mert elégé le amotizálja.
2022. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Nincs. Viszont nem erre van kitalálva, hanem csak ideiglenes internet hozzáférésre. Szerintem ez csak a spúrkodás netovábbja.
2022. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

erre van kulon eszkoz hosszutavra amirol megosztod mobilnetet es azt hasznalhatod mobilodon es laptopodon


illetve csak laptopodon ha nem akarod mobilod is hasznalni


egy jobbfele mobil birhassa de nagyon melegszik hiszen kuldi es fogadja is ket hardverrel is a netet Wifi es Mobilhalo

2022. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Egy éve élek így és semmi baja. Nem fillérbaas.zásból, de mivel egyedül élek és többet vagyok távol a lakástól, mint otthon, így nekem van egy korlátlan RED Vodám és mindenhol ezt használom. Telón, laptopon, tableten. És senkinek semmi baja.
2022. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én is az utazásokra gondolva vetném be mint az utolsó is írja.

Másrészt mifelénk 35 euró a korlátlan Vodafone Red.

Egy kisebb csomag is 15 euró.


A havi net meg 50 euró.


Szóval 65 (15+50) helyett fizetném a 35-öt és abban minden benne van itthon és más EU-országokban is.

2022. ápr. 18. 15:45
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

"Bírhassa" :)


Közveszélyes Kontár, te még mindig meg tudsz lepni engem. :)

2022. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy az aksid meddig bírja. A készülékenek nem lesz semi baja. Gyakran használom így a sajátomat.
2022. ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyannyira nem ajánlott, hogy én 3-4 éve így használom minden nap, hétvégéken sokszor kb. folyamatosan be van kapcsolva a megosztás, töltés közben persze. A többi vénasszonyos károgás.
2022. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#8 a toltes meg egy megujabb hoforras...


ti konyen beszeltek mert 200-300ezres kategoriaju telokat hasznaltok (ha hasznaltan mar akar 50 ert is vettetek)


viszont sokan legolcsobbakat is erre hasznalnak amik ujonan megjelenesukkor is 50ert mennek legfeljebb

azert van kulonbseg


akksit (meg mindent) igyis ugyis nyuzza ez a hasznalat ha toltve van ha nincs

altalaban pedig a mobilokat nem hasznaljak ilyen aktivitassal ha nem osszak meg allandora

par perc netezes

2022. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyolcas voltam, könnyen beszélek, mert egy Redmi 5A-t használtam, annyiba került, mint egy puccos Ipad tok :)
2022. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!