Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8 plus-ban kicseréltem...

Iphone 8 plus-ban kicseréltem a töltőport részt mert a mikrofon tönkre ment rajta de most nem szól stereoban mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Kicseréltem a töltőport részt töltést tökéletesen veszi,hangot is veszi igaz a kijelzőt még nem raktam vissza a helyére de ha hangot játszok le rajta akkor csak a fenti hangszóróban szól a fül résznél az alsó nem.

2022. ápr. 21. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Valamit elcsesztél...

Minek kell turkálni olyan készülékben amihez nem értesz?

Múltkor a töltést nem vette vagy mi volt?

Ha ennyire láma vagy a témához, akkor inkább keresd elő a padlásról a csattogós lepkét és tologassad.

2022. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogy tanul az ember?Ha gyakorol már működik a töltés is meg a mikrofon is,nem kell lenézni másokat.Szerinted a szerelők,hogy tanulnak meg szerelni?Vagy szerinted akik pl maguktól kezdenek elektronikát javítani mondjuk youtube alapján szerinted,hogy tanulják meg ülnek és néznek?Vannak olyan emberek akik nem iskolában tanulnak ilyeneket és már több cuccot javítanak mint egy szervi és ráadásul profin.Na de magyarországon ilyenek az emberek rámondják az emberre minek csinálod úgy is szar vagy,ecsém nem egy telefont csináltam már meg ,olyat is amit pont a tulaj berhelt el 1 hónaposan.
2022. ápr. 21. 13:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!