Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek sokkal gyengébb a...

Szerintetek sokkal gyengébb a Digimobil lefedettsége mint a Vodafoné? Leginkább a keleti országrészben és Pesten lenne használva. Nagyon jó árak vannak náluk.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 24. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
A DigiMobil csak lakott területen, autópályán és egy számjegyű főűton működik. Nagyobb épületekben, mint a plázák lehet probléma a lefedettséggel. Viszont csak nálunk maradéktalanul és korlátozások nélkül működik a VoWiFi, így ha nincs lefedettség, de van wifi kapcsolat, ugyan úgy tudsz telefonálni, mintha lenne, külföldön is, így a roaming díjak megúszhatók. A keleti országrészben egész jó a lefedettség, nyugaton vannak fájó hiányosságok, de szerintem így is kiválóan használható. Október óta vagyok Digis, van a második sim foglalatban egy Vodás feltöltőkártya arra az esetre, ha nem lenne térerő de muszáj lenne telefonálni, de hívást még nem indítottam róla, net forgalom minimális, a havi ingyenes 100 MB soha nem fogyott még el.
2022. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

[link]


[link]

A vodánál a térkép jobb felső sarkában kattints a 4G gombra az internet lefedettséghez, a 3G gombra a beszéd lefedettség térképhez.


Az Alföldön jó mindkettő, mert lapos a terület, a domboknál, hegyek között viszont előjön a Digi ritkább átjátszórendszerének a hátránya.

2022. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Előttem már mindent leírtak. Nekem saját tapasztalatom, hogy nagyon hasznos, hogy van ekkora mennyiségű internetem, másrészt mindig nálam van a telekomos sim is, mert azért kisebb falvakban előfordul, hogy nincs. Bp-en élek, és itt mindenhol van, amit viszont nem értek, hogy miért nincs Szentendrén és Piliscsabán?

De összességében, ár-érték arányban nagyon is megéri.

2022. ápr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Az tény, hogy a Digimobil lefedettsége jelenleg kisebb, mint a Vodafone-é. Bár folyamatosan bővül a hálózat, így ez idővel változhat és változni is fog (utol fogják érni a versenytársakat). Amióta előfizető vagyok, nem kevés új bázisállomást üzemeltek be.

A lefedettségi térképe a Diginek itt nézhető meg: [link]

A Vodafonenak meg itt: [link] (itt a 4G-t válaszd ki)


Itt a fő kérdés, hogy ahol szeretnéd használni, azon a helyeken van-e lefedettség és milyen a térerő? Ezért érdemes a lefedettségi térképet megnézni, mert azon utca szinten láthatod, hol használható.

Egyébként nincs rá hűségidő, így akár egy hónapra is megrendelhető, ha nem felel meg, bármikor lemondhatod.


Ami a Digi mellett a fő érv, az a kedvező ára, én (is) azért váltottam. Nekem szerencsém van, mert azokon a helyszíneken ahol én használom, mindenhol jó a lefedettségük.

Nem tudom, kinek mi a tapasztalata, de nálam a HBO MAX is tökéletesen működik vele HD felbontásban, sosem volt problémám (nem szaggat), csak ajánlani tudom.

2022. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megyeszékhelyen lakok. Itt mindenhol bejön a digi. Még az épületekben is. Jártam Budapesten, ott is jó volt. Primitív, isten háta mögötti falvakba úgysem megyek
2022. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!