Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek érdemes,...

Mi a véleményetek érdemes, megéri a Huawei Nova 9 SE-re lecserélni a Huawei Mate 20 Lite-ot? Ha nem, akkor kb. ebben az árkategóriában mire, milyen, melyik készülékmodellre cserélnétek le? Mire érdemes?

Figyelt kérdés
Konkrét készüléktípus várok - nem feltétlenül és nem kizárólag csak a Huaweitől.

2022. ápr. 26. 09:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*készüléktípus-javaslatokat várok... csak túl gyorsan, túl hamar küldtem el, és már nem tudtam javítani.
2022. ápr. 26. 09:37
 2/12 A kérdező kommentje:

A stílust kikérem magamnak. Elég nehézkesen férek el már rajta, igazából a tárhely miatt cserélném. Meg mert a nyár legelején jön a 40.szülinapom, és ez a kerek évforduló apropót ad a dologra (úgyis senki nem vesz nekem telót, viszont úgyis mindenki pénzt ad, a pénzt összerakom, kinézem és megveszem.)


De javaslatoknak, segítségképpen azért örülnék. A választ jelentettem.

2022. ápr. 26. 14:39
 3/12 A kérdező kommentje:

Nagy, kitörő örömmel látom és veszem tudomásul, hogy közben a moderátorok törölték is. Köszönöm!

Tehát mégegyszer: javaslatokat várok.Köszönöm.

2022. ápr. 26. 14:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Ismét ott tartunk, hogy nulla érvet sorakoztasz fel egy valós vásárlás mellett.

Érzelmileg próbálod önigazolni magad. Semmi tárgyi tudással.

2022. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igazából nem is értem, hogy egy elvileg anonim oldalon miért is kellene bármilyen érvet felsorakoztatnom idegeneknek. Nem crowdfunding oldalon vagyunk, ahol az emberek a különböző céljaikhoz támogatókat toboroznak. É sem anyagi támogatást kértem. Nem azt kértem, hogy adjátok össze az árát.

Leegyszerűsítve az volt (lenne, lett volna) a kérdésem, hogy ha és amennyiben lecserélnétek, mire cserélnétek. 2018 októberében jelent meg - [link] tehát idén már négy éves készülék lesz. Nálam is legalább 3.

Ami problémám van vele alapvetően, hogy többször történik meg, hogy újra kell indítanom, és hogy pici a tárolókapacitása.


Nem tudom, miért kellene érveket felsorakoztatnom bármi mellett is.

2022. ápr. 26. 14:59
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy meg igazából előzetes tájékozódás lenne vele a célom, hogy ebben a kategóriában mi van most a piacon. De lehet nem itt érdemes kérdezősködni, hanem igenis rá kell szánni az időt, és bemenni szakáruházakba, és ott érdeklődni, urambocsá tesztelni, kézbevenni egy-két készüléket a döntés meghozatala előtt.
2022. ápr. 26. 15:09
 7/12 A kérdező kommentje:
A szolgáltatóban azért nem gondolkodom, mert pont most váltottam díjcsomagot (új hűségidő vállalása nélkül - az előző díjcsomagom iszonyatosan régi volt, 5 éves - és már igen kedvezőtlen volt), és egy új készülék ottani vásárlásánál - mivel jelenleg nem vagyok hűségben - biztos hűségre akarnának rávenni. Ezt meg nem akarom.
2022. ápr. 26. 15:21
 8/12 A kérdező kommentje:

Kéretik nem a vásárlás szükségességének/szükségtelenségének kérdéskörét nem firtatni!

Nem pénzt kértem hozzá, nem tettem ki crowdfunding oldal linkjét, hogy támogassátok, egy szóval sem mondtam, hogy ti adjátok össze az árát, semmi ilyesmi! Pont. Ezzel ezt a kérdést engedjétek meg, hogy egyszer és mindenkorra lezárjam.


Amúgy a naponta való töltés szükségességén kívül (aksit külön úgy tudom, nem lehet benne cserélni) legnagyobb bajom vele, hogy nem férek el rajta.A 90%-os telítettség meg egyik készüléknek sem jó. Állandóan meg gépre mentegetni sem szerencsés, meg időm sincs rá, meg a gépen helyem se, ha meg mobilwinchestert,pendrive-ot veszek, az is pénzbe kerül, azt se adják ingyen. Erről ennyit.)

2022. ápr. 28. 17:50
 9/12 anonim válasza:
szerintem megéri szép telefon a nova 9se (szerintem az egész nova aszéria szép) és teljesítményben se rossz de szerintem megéri megnézni a nova 9et
2022. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9/anonim: Mármint Huawei Nova 9 SE ugye? Köszönöm, pontosan ilyen, konkrét javaslatokra vágynék, mert oké, hogy a keretem (sacc/kb. 100 +/- 10.000 - 20.000, de szerintem ilyen feszített max. 130.000) leszűkíti a keretet(a Nova9 a felső határ környékén szóba jöhet, meg az is oké, hogy iPhone-t ilyen áron még használtan sem mutatnak meg nagy valószínűséggel, de azért 20-30 telefont nem nyomogathatok végig (arra nincs se ráfordítani való időkeretem, de az ügyintézőnek sincs, mert 20-30 várakozó van a szolgáltató szaküzletében is, de ha használt szakboltban vennék, és ott épp csak 1-2 ember van benn, ott sincs arra idő meg rendelkezésre állási készség, hogy én 20-30 aktuálisan forgalomban kapható (tehát mondjuk az én esetemben feszített max. az elmúlt 1 évben kiadott) készüléket végignyomkodjak.


Még esetleg bármi? Nem feltétlen Huawei berkeken belül. Ilyen Meizu-ban meg ilyen noname-ebb márkákban azért nem gondolkodom (rosszul teszem?), de a pl. Xiaomi-król kinek mi a véleménye?

2022. máj. 2. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!