Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11-re lehet olyan...

Iphone 11-re lehet olyan töltőt venni ami kábel nélküli? Bővebben alul

Figyelt kérdés

Vagyis olyanra gondoltam hogy olyan mágneses és csak neki tesszük a telefon hátuljához és tölti vagyi nincs kábelja ( tudom hogy azt a töltöt ami kábel nélküli azt úgy kell tölteni kábellal ) nekem az lenne a lényeg hogy olyan kábel nélkül töltőt lehet venni iPhone 11-re is mert eddig képen csak újabb iPhone-okon szoktam látni.

Valami MageSage akumulátor töltő a neve ha jól tudom.?



2022. ápr. 29. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Vezeték-nélküli töltő. A MagSafe csak iPhone 12-től van jelen. Az iPhone 11 is ugyanúgy tölthető vezeték nélkül, csak nem tapad oda mágnesesen.
2022. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az iPhone 11-et tudod tölteni a magsafe töltővel, csak épp nem fog hozzáragadni, mert nincsenek benne a telefonban a mágnesek. A 12,13-as iPhoneokhoz tapad csak hozzá.

Úgy tudod tölteni hogy leteszed a töltőt az asztalra és rárakod a telefont.

Vagy veszel olyan állványt ami tudja a vezetéknélküli tööltést, vagy bele lehet tenni a töltőt és a telefont meg csak rádobod.

2022. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2022. ápr. 29. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!