Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha vennék egy telefont tök...

Ha vennék egy telefont tök alap dolgokra pl messenger, hírek, fb akkor számítana hogy egy Samsung A22-t vagy egy A52-t veszek, érezhető különbség lenne?

Figyelt kérdés
Megérné a felárat az 52?
2022. máj. 2. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Nem nagyon.. Inkább a kijelző amit észrevennél első sorban. Nyilván benne van a megakadás, de az még a csúcs Android telefonoknál is elő-elő fordul..


Én A22 helyett, Xiaomi-t vennék. Note 10 5G vagy Note 11

2022. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
vagy Realme 8i.
2022. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ikaraka válasza:
26%
Szerintem az A22 is nagyon jó lenne alap dolgok használatára, de ha megéri neked majdnem a kétszereséért megvenni akkor inkább az A52 vedd
2022. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
a22 kategóriát felejtsed el szerintem, a52 egy teljesen normális és élhető telefon, ez alatt én semmit nem ajánlok, ez a minimum szint
2022. máj. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi hátrányát érezném egy A22-nek? Ennyire rossz készülék?
2022. máj. 3. 06:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nem.

Hangsúly a jelenlegen van, és azon hogy csak a leírásnak megfelelő dolgokat szeretnéd.


Jelenleg Az A52s kifutó, nem sokáig lesz már. Brutál jó áron brutál jó telefon.


Aztán majd kevesled a kameráját az A22 -nek, a programok meg egyre éhesebbek lesznek, memória és processzor terén is. Aztán ezt az új applikációt szeretnéd az meg olyan lesz mint a lassított felvétel ... stb.


Mostantól telefonok áremelkedése is várható. Szóval ha 2 év után kevesled az A22 -t a jelenlegi árnál csak igen combosan sokkal többe kerülők lesznek ugyan abban a kategóriában.

Ha megteheted hogy bele fér most a költségvetésbe egy A52s akkor vedd meg.

Telefonra szánt pénznek mindig a tetejéről kell választani nem az aljáról.

2022. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!