Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most váltottam androidról...

Most váltottam androidról iPhonera, milyen "rejtett" alkalmazások, dolgok vannak benne amik androidban nincsenek, és hasznosak lehetnek számomra?

Figyelt kérdés

Rászeretnék jönni az összes új dologra ami az iPhoneomban van, és ebben kérném segítségeteket, hátha valaki már váltott vagy csak alapból iPhoneos és tud segíteni

iPhone 13 a készülék



2022. máj. 14. 10:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

Hátmostnemtom milyen rejtett funkciókra gondolsz... Sosem volt droidom, úgyhogy nem tudom mi van az iPhoneonon ami droidon nincs.

Fogd magad és nyomkodd végig az összes menüpontot a beállításokban, nyomkodd végig az összes gyári app minden funkcióját. Ha valamiről nem tudom mi az, vagy mire való, akkor kérdezd meg. Vagyunk néhányan itt akik tudunk válaszolni. Nyugodtan nyomkodd, elrontani nem tudod a telefont.

Illetve a youtubeon keress rá az iPhone trick and tips kifejezésre. Lesz pár órányi megnézendő videó :D

2022. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Én is most váltottam, eddig semmi jót nem találtam rajta. Elszomorító hogy sok alkalmazás fizetős az Iphonon ami Androidon ingyenes.
2022. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Na melyek azok az alkalmazások? Kiváncsi vagyok rá!
2022. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Nincs benne semmi rejtett vagy jobb dolog. Ugyanaz, csak máshogy kell kezelni.
2022. máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Haha, iCloud biztos nincs droidon. :)

Meg Safari, Siri, ilyenek.

Semmi olyan nincs benne egyébként amit rejtegetnek a droidosok elől, nehogy mindenki iPhone-t vegyen amint kitudódik ...

Ha csak ezért költöttél rá, kár volt.

Kb. olyan, mint a párom a kocsijával tolatva áll be az udvarra, én szembe. Ő egyenesen áll ki, nekem meg tolatni kell. A végeredmény ugyanaz.

2022. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A "Parancsok" jó app, sokat el lehet vele szórakozni, illetve sok hasznos dolgot lehet vele csinálni.
2022. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Melyik appok fizetősek iPhoneonon?

Az nem ér, hogy letöltöd valahonnan a tört appot és felteszed droidre!! :)

Ami a doiron ingyenes, az az iPhoneonon is ingyenes!

2022. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7:Nem! Én a Stellarium alkalmazást androidon használtam de Iphonon már fizetős, 13,99 euró.
2022. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Meg kerestem rajta a my vodafone alkalmazást, és az Iphone nem adta ki...
2022. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5:iCould az ugyanaz mint Androidon a OneDrive. Icould Iphonon fizetős, OneDrive androidon teljesen ingyenes...
2022. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!