Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 10 5G nem...

Xiaomi Redmi Note 10 5G nem méri a futásaim távolságát?

Figyelt kérdés

Eddig sosem volt ilyen problémám egyik telefonomnál sem, pedig ennél csak olcsóbb telefonjaim voltak. Miért lehet az, hogy ha futok ez a telefon maximum az első kilométert méri le, a többit nem? Az az érdekes, hogy az első két futásomat lemérte, de azóta egyet sem rendesen. Kipróbáltam már 4 különböző appot, az összesnél ugyanez volt, szóval a telefonnal lehet valami. Amúgy meg más baja nincs, tökéletesen működik, mondjuk én eleve nem várok el sokat egy telefontól, de ez tényleg nagyon rossz annak aki sportol. Nem akartam csak ezért venni egy okosórát.


A helymeghatározás természetesen be van kapcsolva, sőt a mobilnet is, bár ennek nem kéne számítania.



2022. máj. 15. 22:58
 1/3 anonim válasza:
Nekem is ugyanilyen telefonom van, én túrázok de nekem leméri mindig. A telefonnak lesz valami baja.
2022. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Engedélyezd az alkalmazás számára a háttérben futást, illetve az akkumulátor kímélőnél állítsd be a nincs korlátozást.

[link]

2022. máj. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Beállítottam amit mondtál és kikapcsoltam az akkukimelot és mostmár teljesen jól lemérte!


Nagyoon szépen köszönöm ❤️❤️

2022. máj. 16. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!