Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S22 (Plus) vs...

Samsung Galaxy S22 (Plus) vs Apple Iphone 13 Pro?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik telefont erne meg jobban megvasarolni es miert? (A Plus azert van zarojelben, mert a sima S22 es az S22 Plus is erdekelne.)

Ha lehet az elfogult fanok kimeljenek, tudom nehéz lesz, mert az iphone vs android orok vitatema, de hátha erdemleges velemenyt is meg tud valaki fogalmazni.

Elore is koszi.



2022. máj. 16. 13:13
 1/9 Morzsi007 ***** válasza:
Ha az egyik szempont, hogy,melyik tartja jobban az árát, akkor egyértelműen az iphone, csak ezért már ezt érdemes választani, de nem mindenkinek jön be az ios. Ha eddig androidos voltál és nem igazán akarsz váltani, akkor maradj droidos, nem akarásnak nyögés a vége. Nekem nem volt soha droidos mobilom, ezért nem azt választanám. Mindkét modell messze elegendő tudásra, teljesítményre átlag felhasználásra. Ha esetleg a kamera érdekel, nézz tesztet, mert mindenkinek más az izlése. Videó készítésben úgy gondolom az apple magasra tette a mércét, de fotózásnál a Samsung néha jobban teljesít(het). Remélem nem lesz vita a végén:)))
2022. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A sima S22-t már az akksija miatt alapból kizárnám. Ez a leggyengébb pontja.

Egyébként hardveresen abszolút csúcs az iPhone is, és a Samu is.

Kameráknál talán az S22 részletgazdagabb fotókat csinál, viszont videóban a 13 Pro a jobb.

Illetve az iPhone kevésbé melegszik, de az S22+ is tűrhető ilyen téren.

Ahogy az 1-es írta, az IOS/Android rendszer a legfontosabb kérdés. Ha egyiknek sem okoz gondot a használata, akkor én az S22 Plust választanám a nagyobb kijelző miatt, de ha ez a szempont nem fontos, akkor a 13 Pro is remek választás lehet.

2022. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Én S22 szériából nem venném meg egyik telot sem, max az Ultrát. A kijelző felbontása olyan mint a középkategóriás mobilokban. Teljesítményben még az IPhone 12 Pro is jobb mivel. Gyorsabb, jobb a kamera már ebben is, jobb kijelző, üzemidő is jobb, játékokban is jobb a teljesítménye. Bár ha lenne benne 120Hz kijelző ez azt akkor sem tudná kihasználni. Viszont a 13 Pro már jobban elvan vele. És úgy lényegében mindenben is jobb.
2022. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

3-as... Mondd már el kérlek, hogy 425 ppi felbontás mire nem elég egy 6.1 vagy 6.6 colos kijelzőn. 7 col alatt egy FHD+ felbontás teljesen rendben van akármihez. A QHD felbontású kijelző egy telefonban max arra jó, hogy zabálja az akksit és feleslegesen terhelje a procit.

Az pedig, hogy a 12 Pro-nak jobb lenne a kamerája, mint az S22-nek, elég elrugaszkodott megállapítás tekintve, hogy néhány pontban a 13 Pro-nál is relatíve jobb képeket lő az S22.

2022. máj. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig androidos voltam/vagyok es teljesen meg vagyok elegedve a samsung telokkal, szivesen vasarolnam ujra, csak azert gondoltam most az iphone-ra is, hogy lehet erdemes lenne kiprobalni, mert ugye sokan szeretik ezeket a telefonokat is es nagyon sokan eskudnek ra, hogy az iphone mennyire jo.
2022. máj. 18. 23:20
 6/9 Morzsi007 ***** válasza:
Mindkettő jó, itt már a megszokás kérdése dönt, esetleg a külső. Ha kiakarod próbálni, akkor vegyél most egy iphone-t. Vagy bejön, vagy nem, mármint a rendszer. Rendeld webshopon keresztül, így él a 14 napos visszaküldés, ha nagyon nem jönne be. Lehet a 2 hét kevés lesz, hogy megismerd, átállj az ios-re.
2022. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyanezen dilemmázok én is. Ipadet használok tanuláshoz, tehát ismerem valamennyire az IOS rendszert (jó 5 éve volt egy i5s-em is), de nem szeretem annyira, persze azért meg tudnék vele barátkozni.

Már teljesen elköteleződtem a 13-as széria mellett, csak most jöttem rá, hogy egy gyakran használt weboldalról, ahova tananyagokat töltenek fel nekünk a profok nem tudok letölteni semmit, valamiért az IOS nem engedi, csak az előnézetet hozza be. Eddig letöltöttem telefonon ami kellett és átküldtem emailben, de ha Iphone-t veszek ez már nem fog működni. Nem kiküszöbölhetetlen probléma, de azért szúrja a szemem, hogy ennyi pénzt kifizetek és egy ilyen alap, nálam mindennapos funkciót nem tudok majd használni. Tehát lehet mégsem az Iphone való nekem.


A Samsungokban viszont nem bízok. Hosszú távra veszem a telefont, 4 évre minimum (a mostani is azóta van nálam) és nem akarom, hogy belassuljon, szaggasson, kínlódjon. Volt egyszer rossz tapasztalatom Samsunggal és azóta "félek" tőle.

Részletre veszem, tehát nálam nem játszik a kipróbálom és visszaküldöm módszer.

2022. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Morzsi007 ***** válasza:

“ ahova tananyagokat töltenek fel nekünk a profok nem tudok letölteni semmit, valamiért az IOS nem engedi, csak az előnézetet hozza be”


Ha bejön az előnézet, nincs lent egy ikon, amivel további lehetőségek érhetőek el?


Kérdező, sikerült választani?

2022. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Morzsi007

Nincsen sajnos, max hosszan tudom nyomni az előnézetet, akkor kijelöli és feldobja, hogy másolás, definiálás, fordítás, megosztás, új gyorsjegyzet

Megosztással ha elmentem fájlokba vagy elküldöm magamnak csak egy üres lapot küld.

2022. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!