Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonon hogyan...

Androidos telefonon hogyan oldjátok meg azt, hogy több Gmail fiókotok e-mailjeit is meg lehessen nézni?

Figyelt kérdés
Mert van egy Gmail fiók amivel a telefon és az Android rendszer be van jelentkezve, de ha más Gmail fiókba akarok bejelentkezni (csak e-mailt nézni) azt hogyan kell? Vagy ki kell jelentkezni a telefonból, és újraindítani? Valami egyszerűbb módja nincs?

2022. máj. 16. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gmailen hozzá adsz új fiókot.

Nekem jelenleg 3 vagy 4 van hozzá adva. Ezek között tudok váltogatni. Ha valamelyikre jön email akkor jelez.

De lehet más email appot is letölteni és azt rá állítani egy másik gmail fiókra.

2022. máj. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszerűbben van megoldva, a gmail címemhez van hozzáadva a többi, hogy a többiből is kiolvassa a leveleim. Fiókok és importálás néven lehet megtalálni a funkciót. Levélíráskor lehet választani, hogy melyik címről küldje.
2022. máj. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én e-mail címet váltottam és egyszerre kettőt kellett néznem, annyi volt, hogy le volt töltve a Gmail app és a Samsung mail (ugyanez az Apple mail is, ezt szerintem letörölni se nagyon lehet. Az egyiken az egyik cím, a másikon a másik volt beállítva és mindkettő jelzett, ha jött valami. De van még ezer más ilyen app, akár minden címhez le lehet egyet tölteni, de a több fiók hozzáadása is opció.
2022. máj. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 franciasrac ***** válasza:
Gmaillel vagy Outlookkal, én a 2-at preferálom mert nem csak Gmail címeket lehet használni
2022. máj. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Gmail App --> Bal felső sarokban a menü (3 vízszintes vonal a jele) --> Beállítások --> Fiók hozzáadása. (Nekem németül van, nem biztos, hogy így van magyarra fordítva)
2022. máj. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gmail appban be lehet állítani több címet is, nekem kettő van beállítva.
2022. máj. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3 vagy 4 fiók is be van állítva a gmail appben. Gond nélkül lekezeli.

SZeintem attól ijedtél meg, hogy van egy gmail login, amivel be vagy a telefonra jelentkezve, amihez van kötve a címjegyzéked, fotóid, Youtube fiókod, és úgy vélted, hogy ezt a fő fiókot kéne a telefonon váltogatni. Nem, elég csak a gmailben felvenni a többi fiókot, és mindegyiket látni fogja rendesen.

2022. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"SZeintem attól ijedtél meg, hogy van egy gmail login, amivel be vagy a telefonra jelentkezve, amihez van kötve a címjegyzéked, fotóid, Youtube fiókod"

Ezért nem kéne keverni a Google-fiókot és a Gamilt.

2022. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!