Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál ha korlátlan...

Telekomnál ha korlátlan mobilnetre váltok, arra is van hűségidő, vagy lehet ezt akár csak egy hónapra is?

Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A weboldalukon mit olvastál?
2022. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Domino kártyához is rendelhető korlátlan mobilinternet, és azt lehet csak egy hónapra is. Ez 30 napra 9900 Ft, belföldön korlátlan, EU-ban pedig 21 GB forgalmazható le.


Hűségidőt készülékkedvezményért és/vagy havidíj kedvezményért lehet kötni. Ha egyiket sem kéred, akkor nincs hűségidő. Viszont ha a jelenlegi csomagod hűségidős, akkor figyelni kell a vállalt költési szintre, ha magasabbra váltasz.

2022. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtatok! Előfizetéses vagyok, mobil M csomagom van asszem meg net 2gb. Viszont most egy ideig szükségem lenne korlátlan netre.

A honlapon egyébként semmit nem talàltam infot erről. Ha találok, nyilván nem kerdeztem volna meg …

2022. máj. 20. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:
tedd fel a telekom appot.
2022. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

korlátlan van

1 napra

3 napra

30 napra

2022. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!