Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2022ben már nincsen tökéletes...

2022ben már nincsen tökéletes telefon? iPhone kívül?

Figyelt kérdés
2022. máj. 21. 09:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Ahogyan olvasom csoportokban már nem csak Xiaomiban vannak hibák!
2022. máj. 21. 09:56
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Az iPhone minden csak nem tökéletes.
2022. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt, nincs, soha nem lesz. Láttál már olyan telefont, amire semmi panasz nem volt? Segítek, nem láttál.
2022. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Az Iphone sem tökéletes, nincs olyan ami tökéletes. De azért nekem 10 éve csak almám van.
2022. máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Ha az iPhone tökéletes, akkor minden második telefon az.
2022. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az iPhone sem tökéletes, de sokat dob rajta, hogy évekkel később sincs egy akadás sem. És nem arra gondolok, hogy nem fagy le, hanem konkrétan mindig folyamatosnak észleli az emberi szem a rajta lejátszódó folyamatokat.
2022. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem tökéletes, de ha az embernek nincsenek irreális elvárásai, akkor 200-250-től már bőven vannak minden igényt évekig kielégítő telefonok. Mindig lesz valami, ami kicsit jobb ebben, a másik meg abban, de nekem senki se mondja azt, hogy a csúcskategória aljában, ad absurdum a középkategória tetején olyan telefonok vannak, amik lassúak, ronda a kijelzőjük, ronda képeket csinálnak, vagy nem bírják probléma nélkül évekig.
2022. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Már 2021 novemberében amikor az iPhone 13 mini telefont vettem, már akkor is Apple iPhone, vagy az ismeretlen: Oppo, Realme, vagy esetleg Alcatel és Cat típusú telefonok közül választhattam. Én inkább az ismertebb Apple iPhone 13 mini telefont választottam. Szóval azt kell írjam a jelenlegi ismert választékból tényleg az egyik leg értelmesebb, és a leg ismertebb az Apple iPhone.
2022. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Nyolcas, lefordítom magyarra a hozzászólásodat:

Egy meghatározatlan okból szűk választékból csak az Apple-t ismered.

Nem tudjuk, miért csak a noname telefonok jöttek szóba, nem tudjuk mi alapján választottál, nem tudjuk, használtál-e már iPhone-t (vagy más, ismertebb készüléket), nem tudjuk, meg vagy-e elégedve az iPhone-nal, és nem tudjuk, meg lettél-e volna elégedve mással.

A válaszod a feltett kérdésre ("nincsen tökéletes telefon iPhone kívül?") semmilyen értelemben nem ad értékelhető választ, ergo pont annyira felesleges, mintha a tegnapi menzai menüt írtad volna le.

Azért köszönjük, végülis a te válaszod pont annyira lett értelmes, mint a kérdés.

2022. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!