Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom visszaállítani...

Csizi Miron kérdése:

Hogyan tudom visszaállítani az AppleID-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy régi AppleID-m amit már jó ideje nem használok. Vettem egy Iphonet (még nem érkezett meg) és gondoltam interneten bejelentkezek a fiokomba... Minden működött is email jelszó párost beírtam, viszont a probléma itt kezdődöt, mert kérte a telefonszámomat is. (utolsó két karaktere volt csak megjelenítve) Teljesen elfelejtettem ezt a telefonszámot... A telefonszolgáltatók nem adnak ki semmi féle telefonszámot ami valaha is a nevemen volt. Az Apple felületén sem tudok tovább haladni, mert a szám nélkül nem engedi. Ti mit tennétek ilyenkor? Szeretném használni ezt az id-t az új nem nagyon megoldás.... Köszönöm!



2022. máj. 22. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Hát valszeg fel kell hívnod őket és jelezned kell feléjük, hogy a számod megváltozott. Mivel hozzáférsz az emailhez amin az apple ID van ezért valszeg arra kapnál valamit
2022. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
Mi az az Appleld?
2022. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Ezt csináld: [link]


2-es ne szórakozz! :D

2022. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagyok benne biztos, de lehet, hogy ha behelyezett SIMű telóról csinálod, akkor lehet, hogy nem fogja kérni, mert hogy ott az új.

Másik, azt hiszem az iStyleban meg ezekben az Authorized Reseller helyeken tudnak ebben segíteni, hiszen kint az Apple Store, itthon pedig Ők intézik ezeket.

Lehet amúgy full hülyeséget mondtam, akkor bocsi

2022. máj. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Morzsi007 ***** válasza:
Kétlépéses hitelesítés be van kapcsolva? Küldene egy kódot a régi számodra, amit be kellene írni a weboldalon, belépésnél?
2022. máj. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!