Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik alkamazással lenne...

Melyik alkamazással lenne érdemes zenét letölteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Androidos telefonom van, és nem tudom, hogy melyik alkamazással lenne érdemes. Volt olyan, ami mindent kitörölt(nem tudom, hogy miért), és újra szeretném tölteni.

2022. máj. 24. 13:59
 1/7 anonim válasza:

eSound nagyon tudom ajánlani a legjobb zenelejátszó alkalmazás amit valaha találtam.Wifi nélkül is tudod használni és bármilyen zenét megtalálsz rajta csak beszívezed és már le is menti neked.Tudsz csinálni playlist-et ha kikapcsolod a telód nem fog eltűnni a zene.

Remélem segíteni tudtam!

2022. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbáltam és megy
2022. máj. 24. 16:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az eSoundot egy idő után tiltja a YouTube. Nekem korábban egyik napról a másikra kitörlődtek a zenék, nem engedett letölteni semmit.

A legjobb, ha gépen YouTube-DL-el töltöd le, átküldöd magadnak, és telefonon VLC-vel játszod le.

2022. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha Firefoxot használsz gépen, a Video DownloadHelper bővítménnyel is le tudod töltögetni a zenéket, asztali VLC-vel konvertálni.
2022. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

LibreTorrent alkalmazás és egy google kereséssel bármilyen albumot választható minőségben megtalálsz, a playstoreról meg választasz egyet a kismillió ingyenes zenelejátszó app közül (én a musicolet-et ajánlom).


Tbh nem értem hogy miért használnak az emberek még mindig youtube / mp3 letöltő alkalmazásokat amikben:


- Hibásak az mp3 tagek/albumborítók

- Általában csak 128kb/s minőség

- Ha videókból tölti le, benne marad a videoklipben való pofázás

2022. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

YouTube-ról a 2conv-on keresztül.

Egyszerű, legális, ingyenes, gyors, és full biztonságos!

2022. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jún. 10. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!