Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkor ez most egy 5 vagy egy 5s?

Akkor ez most egy 5 vagy egy 5s?

Figyelt kérdés
Nézzetek meg minden fotót: [link] Akkor ez most egy 5 vagy 5s? Mert az eleje 5s a hátulja viszont 5, de az 5-ben nincs arany szín. Akkor ez még is mi a f@szom?

2022. máj. 25. 14:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem nézed meg a beállításokban az eszköz névjegyét?
2022. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%
5 Gold limitált
2022. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg létezik arany szín az 5-nél? Meg amúgy az 5-ig mindegyik iPhoneon négyzetes gomb volt
2022. máj. 25. 14:50
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem volt gold 5 szériában.

Ezt a limited editiont meg nem értem amit ír. Azok általában sokezer dolláros, kis szériás cuccok. 20k dollár inkább lenne az ára mint 20k forint. :D

De ami miatt biztos, hogy 5S az a TouchID! Az az 5S-ben mutatkozott be, az 5-ben még biztosan nem volt.

A képen 5S van!

2022. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Igen, az 5-ig volt egy lekerekített sarkú négyzet a "Főoldal" gombjában.


Az iPhone 5-ös szériájából pedig volt arany hátlappal piacra dobott 5-ös készülék, csak hazánkban nem volt elérhető.


Egyébként ismertem egy ázsiai vállalkozót, aki ilyen készüléket használt. Először engem is meglepett...

2022. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Ez egy 5S. Nézz képeket az 5-ről, a Home gomb rögtön elárulja jelen esetben.
2022. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De a betűstílus és az egy vakuja van mint az 5-ben
2022. máj. 25. 15:52
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Igaz, a vakut nem néztem!

Az 5-ben sima kerek, az 5S-ben meg már ovális, ott jött a truetone és két LED volt benne (vagy 4? fa.tuggya)

De a TouchID-bel kapcsolatban biztosan nem tévedek, az az 5S-ben jelent meg, az 5-ben biztosan nem lehetett benne.

Akkor ez valami összerakott példány lehet. 5 a hátulja és 5S a kijelzője.

2022. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Ez a telefon egy nagyon érdekes jószág... Az eltérő kamera miatt 5-ös iPhone-nk kellene lennie, a "Főoldal" gombja viszont sík, ami pedig az 5S mivoltát indokolná, mivel a beépített "Touch ID"-t nélkülöző készülékek "Főoldal" gombja nem sík, hanem a közepén süllyesztett az ergonómia okán.


Előre is elnézésedet kérem a felvetésért, de olyan lehetőség nem játszik nálad, hogy hagyod ezt a mutáns, buherált szörnyeteget a francba, és keresel egy valódi, tisztességes 5 vagy 5S modellt? Egyébként nem is érné meg megvenni, az 5-ösöket gyakorlatilag csak konnektor mellett tudnád már használni, aktív igénybevétel esetén két órát ha kibír, ezt tapasztalatból mondom.


Nem sokkal drágábban már 6-os modellt is lehet találni, annak pedig már klasszisokkal jobb az akkumulátor–üzemidje használt állapotban is.


Szerintem ne kockáztass...

2022. máj. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk nem értem miért vennél 5-ös szériából bármit js ennyiért, mikor kb. ugyanannyiért van SE is.
2022. máj. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!