Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonon szenzorok...

Xiaomi telefonon szenzorok időközönként nem működnek (AndroSensor kép), ilyenkor a kamera se tölt be. Létezik valami megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy Xiaomi Poco X3 pro telefon, ami időközönként "meghülyül". Napi használatban van, és néha észreveszem, hogy nem fordul el automatikusan a kép (természetesen be van kapcsolva az automatikus elforgatás, nem az a gond), és a kamera applikációban a videó mód sem tölt be. Mivel videózni így körülményes, mert csak újraindítás után működik, így zavar ez a probléma. Nemrég kijött a MIUI 13, frissítés után megoldódott a gond. Sajnos azóta újra jelentkezik a probléma.

Egy YouTube videóban mutattak egy appot, ami ellenőrzi a szenzorokat. Ezt letöltöttem, és azt láttam, hogy nem működnek (Kép: [link] ). Telefon újraindítása után pedig azonnal küldik az információkat (Kép: [link] ). Nem tudom, hogy mi okozhatja azt, hogy kb. hetente "elromlanak" a szenzorok, és nem küldenek adatot, újraindítás után meg újra tökéletesek?!


Köszönöm a segítséget előre!

Zsolt



2022. máj. 26. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
szerviz
2022. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!