Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 év alatti mobil vásárlás...

2 év alatti mobil vásárlás előtt lehetséges-e megtudni pl szolgáltatótól, hogy az adott készülékre van-e tartozás vagy hűségidő?

Figyelt kérdés

2022. máj. 27. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Használt telefont vennél?

Kérd el a számlát az eladótól, abból sokminden kiderül

2022. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Számla nincs meg.
2022. máj. 27. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt csak a tulajnak adják ki, senki másnak nem adnak ki ilyen személyes információt.
2022. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pedig nem lenne haszontalan, csökkenhetne az átverések száma. Persze egyrészt nem érdekük, másrészt nyilván az adatok védelme, nehogy már valakiről kiderüljön bármi terhelő. Idetévedhetne egy jóindulatú Telekomos ügyintéző xD
2022. máj. 27. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:

"Pedig nem lenne haszontalan, csökkenhetne az átverések száma."

Aki akarja hogy ártverjék, az meg is kapja.

Ha az eladó partner lenne, megmutatná a havi számláját, azon rajta van hogy ha készülék részletet fizet. De lehet hogy nem is az ő nevén van, stb.

Szóval aki nyitott szájjal szaladgál a bráner erdőben, azzal tudod mi történik.

2022. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Adasvetelit írsz amibe benne van ez:


3./ Az Eladó az ingóság per-, igény- és tehermentességéért szavatosságot vállal.

2022. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kereskedőtől vettem használt telefont, és 3 hónap teljeskörű garanciát, meg örökös letiltás elleni garanciát adtak rá. Korrekt kereskedő vállal erre garanciát. Magán személy rizikósabb, ha a gyári dobozt meg számlát oda tudja adni, az bizalomra ad okot.

Az adás-vételi szerződés sem rossz ötlet. Egyszer egy vevő hozott egy ilyent, miközben 3 hónap még hátra volt gyári garanciából, dobozt és az összes papírt átadtam. De nem volt ellene egy szavam sem, tekintettel arra, hogy egy hibátlan és még garanciás készüléket adtam el.

febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!