Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik az, hogy a szoftverfri...

Létezik az, hogy a szoftverfrissítés miatt gyorsabb lett a telefonom?

Figyelt kérdés
Egy IPhone 13 telefonom van. És tegnapelőtt frissítettem ezt IOS 16 Betára. És úgy érzem, hogy nagyjából mindehol gyorsabb a telefon. Pedig elvileg az IOS Beta operációs rendszerek nem szoktak túl gyorsak lenni!

2022. jún. 10. 02:15
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Igen, nekem speciel az IPhone X-em IOS 13.3 rendszeren volt a leggyorsabb!
2022. jún. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Létezik. És az ellenkezője is, bármilyen hihetetlen. És el is tud múlni.
2022. jún. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen, létezik. De ne tévesszen meg a sebesség, lehet hogy csak az animációkat gyorsították fel egy picit.

Amúgy jó? Én is gondolkodom rajta, hogy feltegyem :D

2022. jún. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Morzsi007 ***** válasza:
Így van. Az animációkon sok múlik, érzetre gyorsabb lesz, ha rövidebb lesz az animáció, akár tized másodpercekkel is. Amúgy is kicsit lassabb az animáció ios-en, mint pl. Androidon, így lágyabbnak tűnik a megjelenítés, nem hirtelen jön . Ez félrevezető lehet, ha épp összehasonlítják őket, melyik gyorsabb.
2022. jún. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, mert a régebbit már belassították.
2022. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!