Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 12 jó választás...

Az iPhone 12 jó választás 2022-ben, és jó lesz minimum 2 évig?

Figyelt kérdés

Most nyár végén tervezem megvenni a 12-est.


Szerintetek bírni fog egy kerek 3 évet megkímélt használat mellett?

Itt leginkább az aksira gondolok, mert tudom hogy szoftverileg nem lesz probléma.

Lassú töltőt fogok hozzá használni (15W kb) és nem hagyom rajta éjszaka.


A 13-as iphone már jóval nagyobb kiadás lenne nekem, de nagyon függ a dolog attól hogy a 14 megjelenésekor mit változnak az árak. Ha 300 alá megy a 13 akkor azt veszem, ha nem akkor marad a 12.



2022. jún. 13. 23:24
 1/10 anonim válasza:
100%

Szerintem simán, 3-4 évig is szerintem, ha megkíméled

Én lassan 4 éve vettem a 8 plus-omat, azóta is szeretem, szoftverileg semmi hibája, soha nem fagy be, ilyesmik, lényegében ez a “munkaeszközöm” (már amennyire 19 évesen lehet munkaeszköznek hívni)

Napi 5 órát van azóta minden nap használva, sajnos az akkumlátora viszont már eléggé tönkre van, azt viszont ki lehet cseréltetni, vagy egy külső akksival akármikor fel lehet tölteni, nekem sosem jelent problémát

Ma már egyébként kb mindenhol tudod tölteni a telefonod, vonaton, kávézóban, akárhol

Szerintem megéri :)

Kövi telefonnak szerintem én is 12-őt, vagy inkább 13-at fogok venni, nekem tetszik✨

2022. jún. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme nem gyorstöltőt venni hozzá, az is meglehetősen lassú a konkurenciához képest.

Másrészt meg nem igazán értem ezt az egészet. Most van 250+ ezer forintod telefonra, de félsz, hogy mi lesz ha ne adj isten 2 évesen aksit kell benne cseréltetni?

Amúgy szerintem 3 évet szinte mindegyik telefon aksija kibírja, de nyilván nem olyan lesz mint újkorában.


A 14 kapcsán én egyáltalán nem várnék áresést a 13-mas modellre vonatkozóan. Kb. semmit sem ér a forint, ráadásul erősen eső tendenciában van, ezt biztosan beleépítik a 14 árába, a 13-mat meg jó esetben hagyják azon az árszinten, ahol van. A 12 is alig olcsóbb a 13-nál azonos háttértár mérettel.

2022. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem okos ember nem vesz ifost
2022. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miert? Nem értem miert ennyire utaljak
2022. jún. 15. 12:05
 5/10 A kérdező kommentje:

#2


Nem félek, hanem próbálom elkerülni a telefon szétszedését. Ha azt egyszer valaki szét barmolja mindenféle eszközökkel meg belenyúlkál már soha nem lesz olyan mint előtte. Másrészt mindenféle szar utángyártott aksikat raknak bele, arról nem is beszélve hogy a telefon nem úgy van gyártva, hogy szét lehessen szedni ezért hő melegítéssel olvasztják le a hátlapját. Baromi "egészséges" a telefonnak

2022. jún. 24. 14:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Megmondtam a másik kérdésednél is.Sokkal tovább is tudnád használni mint 3-4 év.

Egyik ismerősöm pár hete váltott első generációs SE-ről 13pró-ra.

De ha te ennyire nem vagy ebben az egészben otthon,és félsz ,meg neked ez nagy kiadás mint látható,ne vegyél ilyen telefont.Vegyél egy olcsóbb androidot,nagy falatnak tűnik ez neked.

2022. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6


Unatkozom azért irogatok ennyi kerdest, ennyire nem vagyok donteskeptelen. Olcsobb androidot biztos hogy nem veszek, az total penzkidobas, laggos, ocska, szar termekek. Androidbol csakis a felso-kozep es a csucskategorias modellek vallalhatoak. Par honapig hasznaltam XS-t és 11 pro maxot is, bar mindaketto elegge lehasznalt volt mar es hibas allapotu, az XS-nek a kijelzo erintese romlott el, a 11PM-ben pedig letrejott egy fekete felkor az oled kijelzo sarkaban, 80ezer+ lett volna bele az eredeti kijelzo, utangyartottat pedig istenbizony nem teszek bele, igy sajnos el kellett adnom es visszazuhantam az androidok tengerébe. Akkor eldontottem hogy majd nyar utan veszek egy új iphonet, addig pedig csere-bere. Igy kb atmentem 5+ telefonon par honapon belul es mar egy jo 3 honapja Oppo telefonom van, ez az elso olyan androidom aminek minosegi, kifinomult a rendszere es fenyevekre van az ide oda akado, szaggato OneUI es MIUI tol.

2022. jún. 24. 15:57
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképp minimum 2 év. Az Apple-nél nagyon sokáig tart a támogatás.
2022. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
3 évig fix hogy jó lesz. Nekem egy Iphone 11-em van amit 2019-ben vásároltam és még mindig megvagyok vele elégedve.
2022. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#9 én ettől jobbat mondok, nekem 3,5 éves a 8 plusom, fáj a szivem, ha belegondolok, hogy remélhetőleg még nem most, de újat kell vennem…én nagyon szeretem
2022. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!