Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik rendesen a...

Miért nem működik rendesen a netem?

Figyelt kérdés

Yetteles vagyok, havonta 1500 ft-t szoktam tölteni a telomra, abból 1000 ft az 1GB netem és 500 ft-t letelefonálhatok. Sokszor ezt az 1 gigat sem szoktam elhasználni, mert mindig olyan helyen vagyok ahol van WiFi elérhetőségem. Most szerettem volna használni, viszont mindent nagyon lassan tölt be vagy egyáltalán nem. Térerő tökéletes, egyedül messengert tudom használni, de semmi mást nem tölt be. Pedig kb még semmit nem használtam az 1 gigambol...

Mi lehet a probléma?



2022. jún. 14. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy 3G-s telefonod van, de ez a hálózat megszűnt, így maradt a 2G ami ennyit tud.
2022. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a hálózat nem szűnt meg:

[link]

2022. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 A térerő fölött 4G -t mutat a telom
2022. jún. 15. 06:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért az 1500 forintért az 1 GB net mekkora sávszélességgel jön? Meg kellene nézni a szolgáltató ajánlatában, hogy mekkora a "garantált" sávszélesség. Mert lehet, hogy csak egy-két megabit/sec a sávszélességed, hisz egy hónap alatt az 1 GB lejön ilyen sebességgel is... Egy olcsó mobilinternet sebességét ne hasonlítsd a vezetékes internet wifis megosztással elért sebességéhez.
2022. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ott kezdődik a hiba, hogy yettel
2022. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!