Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom feltölteni a telefon...

Nem tudom feltölteni a telefonom, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy olyan problémába ütköztem hogy egyszerűen nem reagál a telefon arra ha felteszem töltőre. Reggel még töltöttem, viszont most 5%-on voltam, gondoltam feltöltöm. Aha, csakhogy aztán ezt azóta sem tudom megcsinálni mert valamiért nem tudom tölteni. Gondoltam arra hogy magával a töltővel lehet gond, de nem, mert megpróbáltam tesóméval és az övére sem reagált az enyém. Elég koszos belülről, gondolom ez is okozhatja a problémát. Viszont nemtudom mennyire állhat ez a dolog mögött.. Egy Samsung Galaxy A70 készülékről van szó, évek óta megvan már, egészen idáig semmi probléma nem volt vele. Viszont nagyon gyorsan szokott merülni már egy ideje, de ettől függetlenül még sosem csinált ilyet a telefonom hogy ne töltene. Lehetséges hogy az akksi döglött be? :/ De hisz akkor nem tudnám bekapcsolni,márpedig betudom..Nemtudom mitévő legyek. Mi lehet a probléma, tudnátok segíteni?

2022. jún. 22. 14:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Keresel egy fogpiszkálót, minél vékonyabb annál jobb.

És kitakarítod vele a telefon Csatlakozóját. Finoman. Középen a pöcköt ne törd el.

Lehet csipesz, vagy ami belefér a lyukba. Csak óvatosan kell fémmel bent kotorászni.


Tele van szöszművel, és nem érintkezik rendesen. Ha nem segít akkor egy szerviz. Ott is ezzel kezdik elsőre.

2022. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Holnap elviszem szervízbe, köszönöm a választ. Szóval akkor szerinted nem lehet olyan nagy probléma? :/
2022. jún. 22. 15:30
 3/19 anonim ***** válasza:
A takarítás nem segített?
2022. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az én Samsungom is így halt meg...
2022. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Elsőnek próbáld meg te kiszedni
2022. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nekiálltam kitisztítani viszont nem mertem jobban nekilátni mert féltem hogy tönkreteszem vagy valami, szerencsére van egy ismerősöm aki holnap várni fog a szervizben és ránéz hogy mi lehet vele. Nagyon remélem hogy minden rendben lesz vele.

#4. válaszoló pontosan mire célzol? Nem kapcsolt be a telód vagy ugyan az a helyzet mint az enyémnél? Maga a telefon működik csak a töltőre nem reagál :/

2022. jún. 22. 23:59
 7/19 anonim ***** válasza:
#6: A telefon működött, csak tölteni nem lehetett, aztán ugye ahogy lemerült természetesen nem tudtam használni. Én nem vittem szervizbe, jött az új.
2022. jún. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

7: Csatlakozót kell kitisztítani. Esetek 95% -ban ez a baj. Tele megy zsebpiszokkal. Nem lehet rendesen bedugni a csatlakozót. Sajnos az USB-C nagyon sérülékeny és óvatosan kell kitakarítani.

Minden telefonnal megesik.

2022. jún. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez volt a ludas.. El kell vinnem márkaszervízbe :/ Ki lett tisztítva..
2022. jún. 23. 11:57
 10/19 A kérdező kommentje:
Annyit szeretnék még kérdezni hogyha nem lehetne ezt a telót megjavítani és kikapcsol, akkor van esély arra hogy a rajta lévő adatokat meg lehessen menteni anélkül hogy be lenne kapcsolva a teló? Cloud meg hasonló sajnos nem játszik, nem volt beállítva az automata képfeltöltés. :/
2022. jún. 23. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!