Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom feltölteni a telefon...

Nem tudom feltölteni a telefonom, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy olyan problémába ütköztem hogy egyszerűen nem reagál a telefon arra ha felteszem töltőre. Reggel még töltöttem, viszont most 5%-on voltam, gondoltam feltöltöm. Aha, csakhogy aztán ezt azóta sem tudom megcsinálni mert valamiért nem tudom tölteni. Gondoltam arra hogy magával a töltővel lehet gond, de nem, mert megpróbáltam tesóméval és az övére sem reagált az enyém. Elég koszos belülről, gondolom ez is okozhatja a problémát. Viszont nemtudom mennyire állhat ez a dolog mögött.. Egy Samsung Galaxy A70 készülékről van szó, évek óta megvan már, egészen idáig semmi probléma nem volt vele. Viszont nagyon gyorsan szokott merülni már egy ideje, de ettől függetlenül még sosem csinált ilyet a telefonom hogy ne töltene. Lehetséges hogy az akksi döglött be? :/ De hisz akkor nem tudnám bekapcsolni,márpedig betudom..Nemtudom mitévő legyek. Mi lehet a probléma, tudnátok segíteni?

2022. jún. 22. 14:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10: Ehhez be kéne kapcsolni. Szervizben kell szólni hogy ne töröljék le a tartalmát semmi képen sem. Szervizben protokoll hogy resetelik. Azaz mindent is törölnek róla.
2022. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok ismét, végül beadtam márkaszervizbe és már hívtak is hogy megtalálták a problémát, elküldték központi szervizbe :) Az alaplapon hibásodott meg elvileg egy vezeték, és emiatt nem tudtam tölteni a telefont. Igaz hogy most várhatok rá egy másfél hetet, de legalább megjavítják :)
2022. jún. 23. 15:21
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Alaplap? Jajj... Ha tudják javítani akkor szuper, de ha csak kicserélik az alaplapot akkor mindened elveszik. Ha csak kábelt cserélnek az nem gond, mert azok ki be pattinthatóak. Régi ki új be és kész.
2022. jún. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Csak a kábel, megkértem bennt őket hogy az adataimat mindenképp mentsék le :)
2022. jún. 23. 16:34
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Várjuk mi lesz az eredmény.

Ha vissza kapod, rendszeresen mentsd le az adataidat.

2022. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ezek után már biztos le fogom :D Mindenképp írok ha van fejlemény.
2022. jún. 23. 17:43
 17/19 A kérdező kommentje:
Mai nap folyamán visszakaptam a telefont, tökéletesen működik, nagyon meg vagyok elégedve :)
2022. júl. 5. 23:30
 18/19 anonim ***** válasza:
Majd 2 hét. Uhh... Legalább működik.
2022. júl. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Bizony, majdnem 2 hét :D De megmaradtak az adataim is meg minden úgyhogy örülök neki nagyon :)
2022. júl. 9. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!