Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 40Wattos Supercahrge töltővel...

40Wattos Supercahrge töltővel tölthetem az új telefonomat is?

Figyelt kérdés
Na szóval volt 3 évig egy Huawei Mate 20 pro okostelefonom volt a mai napig még mindig működött csak a kepernyore drága volt a kijelzőcsere így egy új telefont vettem. (samsung galaxy s20 fe) ehhez a telefonhoz egy kis gyorstoltot kaptam amit kb a 2015os telefonokhoz kaptam még anno. Ezzel nagyon lassan töltődik az új telefon. Az baj lenne ha én ezentúl az új telefonomat egy 40wattos huawei supercharge töltővel töltenem? Tönkremegy vagy bírja simán mint a régi, mivel a régi telefonhoz ez volt a gyári töltő amit kaptam.

2022. jún. 23. 15:31
 1/2 Morzsi007 ***** válasza:
50%
Töltheted. Minden telefonban van töltésvezérlő. Ha 80W-os töltőt használnál, akkor is annyival töltene, amit enged a vezérlő. Nálad a töltő 40W teljesítményre képes max, de lehet a mobil csak 20W-ot engedélyez, ez nem probléma, a töltő legalább nem fog annyira melegedni
2022. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
az újhoz nem adták töltőt?
2022. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!