Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire fog leesni az iphoneo...

Mennyire fog leesni az iphoneoknak az ára a 14-es megjelenésével?

Figyelt kérdés
13 minit szeretnék venni, és nem tudom megérné-e várni szeptemberig. (alapból augusztusra gyűlne rá össze a pénzem)

2022. jún. 26. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Szinte semmivel nem lesz olcsóbb..Sőt!Drágább lesz,hogy az újat vedd meg.
2022. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha gyűjteni kell rá, akkor meg se engedheted magadnak azt a telefont.
2022. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Nehéz meghatározni a jelenlegi helyzet miatt, személy szerint azt figyeltem meg, hogy 2020 óta jobban fenntartották az árakat az előző éves modelleknél, illetve az új modellek ára is később kezdett el esni.

Én azt mondom, hogy 20-30k-t esik, az eredeti kiadástól számolva egy év alatt az olyan üzletekben, mint emag, istyle, alza, ahol az eredeti árat tartják. Amennyiben nem ilyen nagy üzletből vásárolsz, már-már most elérték azok a legalacsonyabb árakat.

2022. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Abszolút semmit nem fog, én még azon csodálkozok, hogy nem emeltek árat az utóbbi időben. A forint olyan hirtelenséggel tud 5%-okat esni, ami kb. karabé szint.

A következő iPhone árában vastagon benne lesz a tartósan 400-as euróárfolyam (és a még rosszabb dollár), plusz az árfolyamkockázat árát is méginkább beleépítik az árba.

Nem akarok nagyon pesszimista lenni, de egy fillér áresést nem tartok valószínűnek, inkább a következő széria árai fognak jelentősen megugrani. Egy alapmodell, hivatalos kereskedőtől nem hiszem hogy ki fog jönni 370-80 alatt...


De mindenesetre, ha augusztusra gyűlne egyáltalán össze a pénzed erre, akkor szerintem egy-két hónapot már várhatsz, hátha...

(Mondjuk ha több hónapig kell gyűjtögetni egy ilyen telefonra, az a legbiztosabb jele annak, hogy nem engedheted meg magadnak...)

2022. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4-esnél a pont. Csökkenni biztosan nem fog. Minden gazdasági elemző azt mondja, hogy itt még sokáig kemény infláció lesz. 2022 már elment, örülönk ha nem lesz 4000 egy kiló kenyér karácsonyra. 2023 is úgy néz ki olyan cumi lesz hogy a Bokros csomag elbújhat mögötte. Talán 2024-ben rendeződik kicsit a helyzet - mert ugye akkor megint választások lesznek. Tegnap 1099-ért vettem azt a tejfölt ami alig 1 éve még 459 volt. Szerinted az iPhone ára meg majd csökkenni fog?
2022. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

5


Hol elsz te? 4000 a kenyer?

Oszinten annyira unom mar ezt a folyamatos nyavogast, manapsag ki vesz rendes kenyeret? Senki.az összes proli csalad zacskos toast kenyeren meg zsomlen el. Hagyjuk mar. A masik meg hogy nem 24ben lesz a valasztas hanem 26ban. Ezenkivul gondolom te is tudod hogy nem a valasztas fogja egy csettintessel megoldani az inflaciot egesz europaban.

2022. jún. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

"Oszinten annyira unom mar ezt a folyamatos nyavogast, manapsag ki vesz rendes kenyeret? "


A lakosság többsége.


"Senki.az összes proli csalad zacskos toast kenyeren meg zsomlen el."


Merem feltételezni, hogy a "rendes" kenyér, a zsemle és a toast kenyér ára korrelál, mert lényegében ugyanazokból az alapanyagokból vannak 99%-ban készítve.


"A masik meg hogy nem 24ben lesz a valasztas hanem 26ban."


KETTŐ választás is lesz 2024-ben. Nem segítek, nézz utána magad, hogy melyek azok.


"Ezenkivul gondolom te is tudod hogy nem a valasztas fogja egy csettintessel megoldani az inflaciot egesz europaban."


Nem fogja. Szerintem csak arra gondolt a válaszoló, hogy tokás főispánunk majd valamit kitalál időlegesen, hogy a kampány pár hetére "megoldja" az inflációt. Például hatósági árat rak a prolik toast kenyerére meg zsemléjére is, hogy örülj :)

2022. jún. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

7


Súlyos eset vagy, vizsgáltatsd ki magad mert látom rádjött a téveszmés-hallucinációs roham :D

2022. jún. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hol elsz te? 4000 a kenyer?"

"örülünk ha nem lesz 4000 egy kiló kenyér"

Értő olvasás! Feltételesen mondtam, hogy annak fogunk örülni ha nem lesz annyi!


"A masik meg hogy nem 24ben lesz a valasztas hanem 26ban."

Az eszed biztos ott maradt ahol az ékezetek, menj és keresd meg!

Eu parlamenti választások és önkormányzati választások lesznek. Biztos a discordon meg a tiktokon nincs róla szó....


"Ezenkivul gondolom te is tudod hogy nem a valasztas fogja egy csettintessel megoldani az inflaciot egesz europaban."

Természetesen nem, de nem is arra gondoltam. Nem magyarázom el, mert egy makákót előbb tanítok meg kamiont vezetni mint neked elmagyarázni a gazdasági folyamatokat. Amúgy pont arra gondoltam amit 7 ír az utolsó mondatában.

Téveszme vagy sem, most pont a "tokás főispán" lázálma miatt szopunk. Aki csak a médiavörkszöt, a kesmát meg a kössszzzzolgálati médiát nézi az nem látja, hogy valójában mi történik az országban.

2022. jún. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#2 ja végülis az emberek kocsit meg házat is úgy vesznek hogy zsebből kicsapják a cipit :D Még véletlen se részlet fizetés, hitel ... Néztem egy 160 ezres apple watchnál pl olyan 7500 forintos havi törlesztő lenne 22 hónapon át, és akkor végül kifizetsz 165 ezret. Én inkább azt mondanám hogy akinek ez sok, avval van a gond, mert azért egybe 165 öt kicsengetni az már kicsit húzós sok embernek, nem beszélve az 500-600 ezres ájfonokról :D Habár egy 600ks iphone havi törlesztője is ebben az esetben olyan ~22 ezer lenne durván, az se túl vészes.


Angliában MINDENKI így vesz iphonet meg hasonló fancy cuccokat csak elmondom :D


Meg ez a sok audi,bmw,merci is ami az utakon szaladgál itt magyarban, ugye te sem gondoltad komolyan hogy Kis Pista besétál a szalonba és leül a katalógus elé és elkezdi egyenként összeválogatni mit akar az új kocsijába aztán meg lecsippantja a bankkártyáját... Céges autók, alkalmi vétel szalonban előre összeállított kocsi, lízing, hitel, vagy csak épp 100ezer km-es használt.

2022. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!