Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a telefonomon...

Nem kapcsol be a telefonomon a Wi-fi?

Figyelt kérdés

Iphone 7 telefonom van már 3 éve, szóval hozzá kell tenni, hogy már az akksija sem régi. Tegnap este még rá volt kapcsolódva a wifire, aztán egyszer csak lecsatlakozott. Be akartam újra kapcsolni, viszont nem engedte, mert akárhányszor bekapcsoltam azon nyomban ki is kapcsolt. Újraindítottam, utána működött megint. Reggel viszont megint nem csatlakozott rá, szintén újraindítottam, de már az sem segített. Azt sem engedi, hogy magát a wifit bekapcsoljam a telefonon.

Azt még hozzátenném, hogy a wifivel semmi gond, mert minden telefon, tv, laptop is rá van csatlakoztatva.

Tudnátok-e esetleg valami tanácsot, vagy egyenesen vigyem a szervízbe?

Vagy ez esetleg az akksija miatt lenne, mert az is kezd egyre rosszabb lenni?



2022. jún. 27. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt csináld meg:

Az iPhone 7 kényszerített újraindítása

Tartsa megnyomva egyszerre a hangerőcsökkentő gombot és az Altatás/Ébresztés gombot. Amikor megjelenik az Apple embléma, engedje el mindkét gombot.


Ha nem használ, akkor egy gyári állapotra visszaállítást csinálj rajta és anélkül teszteld, hogy bármi mentést visszatennél rá. Ha úgy működik, akkor nincs baja. Ha nem, akkor szerviz.

2022. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!