Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone képernyőidő: korlátozás...

IPhone képernyőidő: korlátozással használható alkalmazás kódkérés hogyan? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

iPhone esetén hogyan tudom elérni azt, hogy ha korlátozást kapcsolok be és a korlátozás alá eső alkalmazások kérjenek kódot mindig ha használni szeretném őket?

Amikor régen próbáltam ezt, akkor a korlátozás beállításakor a korlátozott alkalmazások ikonjai is eltűntek. Én pedig azt szeretném, hogy mindegyik kérjen kódot egyenként, ha bele akarok menni bármelyikbe, amelyikre korlátozás van beállítva.

Ennek érdekében mit kell tennem?



2022. jún. 27. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Beállítások -> Képernyőidő: Először is állítsd be azokat az appokat amiket korlátozni akarsz: Appkolátok


Az Appkorlátokon belül kapcsold be felül az App korlátokat és add hozzá az összes olyan alkalmazás amit korlátozni szeretnél. Megfogja kérdezni mindegyiknél hogy a korlátozás mennyi használati idő múlva lépjen életbe. Sajnos muszáj adni neki időt így ha kiválasztod az egy percet akkor egy perc használat után korlátozni fogja az alkalmazást.


Ha beállítottad az Appokat akkor lépj vissza a Képernyőidő menüjébe és kicsit menj lejjebb és ott lesz egy lehetőség hogy: Képernyőidő-jelkód használata. Itt állítsd be az új jelkódot amit majd kérni fog mindig amikor megakarod nyitni az appokat. Majd kérni fogja hogy add meg az icloud fiókodat. Ha mindent a leírták szerint csináltál akkor működnie kell.

2022. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt próbáltam legelőször.

Kódot nem kér, miután lejárt az egy perc, nagylelkűen felajánlja hogy lehet még időt kérni és újabb időt "adhatok magamnak", majd mikor lejár, ismét és ismét és kódot sose kér, hiába van "képernyőidő jelkód használata".

2022. júl. 9. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor időt adsz magadnak akkor ha csak a 15 percet választod akkor természetesen 15 perc múlva ismét kérni fogja. Mivel ez a funkció nem azt célt szolgálja amit szeretnél így nem tud pont úgy működni. Egyelőre nem lehet appokat biztonsági okokból jelkóddal korlátozni.
2022. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A #1 hozzászólásban az volt, hogy adjak 1 percet és kérni fogja a kódot az idő lejárta után, de nem kéri. Ha nagylelkűen "okézom" elfogadva a lejárt időt, akkor se kéri.
2022. júl. 9. 15:20
 5/5 A kérdező kommentje:

Találtam egy videót ami "megoldja a problémát", csak az utolsó lépést nem tudom megcsinálni, illetve nem értem mit mutat, mire utal a képernyőidő esetén.

Innen mutatja:

https://www.youtube.com/watch?v=7i8P-KnDsFM?start=218s

Az előtte való lépéseket megcsináltam és működik is - túl jól. :)

Amit a képernyőidőnél mutat, az lenne az utolsó lépés.

Teljes videó:

https://www.youtube.com/watch?v=7i8P-KnDsFM

2022. júl. 9. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!