Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi 11T pro vagy Samsung S22?

Xiaomi 11T pro vagy Samsung S22?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok, és miért?

2022. júl. 19. 09:53
 1/5 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Iphone-osként mondom, hogy Samsung.
2022. júl. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Samsung. Nincs is egy kategóriában a kettő.

- A Xiaomi egy ligával lejjebb versenyez, ez az árán is látszik.

- A Xiaomi egy tipikus péklapát telefon, az S22 meg kifejezetten kompakt a mai kínálatból. Az hogy ez most előny, vagy hátrány számodra, azt nem tudom.

De mondok egy spórolósabb tippet, ami ugyanolyan jó: Samsung S21.

2022. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
samu, stabilabb szoftver, nem kinai anyaghasználat, nincs beépitett bloatware stb
2022. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Samsung, nem kérdés. Nem egy súlycsoportban játszanak, még ha a xiaominak méregdrága készülékei is vannak.

Viszont az S22 helyett mondanék 2 spórolós alternatívát. Egyik az S21, ami lényegében alig különbözik. A másik az S21 Fe, ami viszont sokkal olcsóbb, de nem tud lényegesen kevesebbet és Snapdragon lapkával van felszerelve, ami jobb mint az exynos. Illetve van még egy régebbi készülék, az S20 Fe 5g. Szerintem jobb, mint az S21 Fe(például szebb képeket csinál). Annyi, hogy régebbi modell, viszont az tényleg nagyon spórolós.

2022. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

#4 igen. snapdragonos samut vegyél kérdező mindenképp.


Nekem exynos is van meg snapdragonos is volt de különösebben exynossal sincs gond de a snapit több minden támogatja

2022. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!