Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az időt hogyan lehet beállítan...

Az időt hogyan lehet beállítani egy nagyon okos okosórán?

Figyelt kérdés

Párosítottam a mobillal.


A leírásban wearfit applikációt ajánlott, de jó lenne anélkül megoldani elvileg a 21-ik században élünk, és nem a középkorban.



2022. júl. 20. 01:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jellemzően kell az alkalmazás az üzemeltetéshez (ami sajnos sokszor egy bűzlő gennyrakás)
2022. júl. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
A telefonról szedi a pontos időt, az meg a hálózatról. Az app nélkül sanszos h nem fog menni.
2022. júl. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan a készülék, a beállításokban kikapcsolod az óra szinkronizálását és ezt követően engedi csak kézzel állítani a dátumot és időt.

Ha nem, akkor az app segítségével lehet.

2022. júl. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
79%
Nem értem miért gond appal állítani be rajta az időt, az én órámon ezt egyszer kellett megcsinálni, azóta ha nem is kapcsolódik a telefonhoz, mutatja ugyanúgy az időt.
2022. júl. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A trükk az, hogy Bluetooth kapcsolat létesítésekor időt szinkronizálnak a készülékek. Szimplán átveszi az óra a mobiltelefon idejét. Szerintem ennél egyszerűbben és hatásosabban ezt nem lehet megoldani.
2022. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kellett az applikáció anelkül semmi sem történt, de az applikációval 30 percig kellett játszani, hogy az időt és a dátumot szinkronizálja.


Ami érdekes volt az app használatához internet és regisztráció szükséges.

Elmennek ezek a büdöspi csába!!!

2022. júl. 20. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul csinálsz, mert azon nyomban be kell ugorjon az idő és dátum, amint létrejön a kapcsolat. Az appal kapcsolatban gondolom igazad van, mert nagyon rossz az értékelése, de hát olcsó órától mit várjon az ember. :)
2022. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!