Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone adategyeztetés...

Vodafone adategyeztetés hiányában mikor tiltják a kártyámat?

Figyelt kérdés

Mostantól már nem lehet online adatot egyeztetni 18 alatt sajna..

Megpróbáltam bemenni és megcsinálni egy üzletben viszont sajna lejárt a személyi igazolványom és nem tudom ma megújítani mert nincsen nálam az anyakönyvi kivonatom (útlevelem nincs és jogsim sem) mert jelenleg nem otthon tartózkodom hanem egy barátomnál az ország másik végen… (és a jövőhéten megyek haza). Mit tudok tenni? Lefotózva nem jó az anyakönyvi kivonat? Xd



2022. júl. 21. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Adategyeztetés hiányában azonnal tiltásra kerül! Amelyik nap lejár, másnap nulla órától már ki is kapcsolják és nincs lehetőség visszaállítani.


Nem kell anyakönyvi a személyi igazolvány megújításához. Bemész a régivel az okmányirodába és megcsinálják.

2022. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy kell hozza anyakonyvi, de akkor bemegyek es probalkozom
2022. júl. 21. 10:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a régi személyi igazolványod, akkor nem kell, be tudnak az alapján azonosítani.
2022. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És az nem lesz baj hogy én nem itt lakom? Megcsinálják itt a személyit?
2022. júl. 21. 10:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akárhol kérhezed és azt is kérheted, hogy ott vedd át az elkészültet.
2022. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a gyors segitseget!
2022. júl. 21. 10:37
 7/9 anonim ***** válasza:
kormányablak, amit keresel
2022. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A személyazonosító igazolvány igényléséhez szükséges okmányok:


Személyazonosságát igazoló más érvényes, vagy egy éven belül lejárt okmány (útlevél)


Kiskorú ügyfél esetén, a helyette eljáró törvényes képviselőjének be kell mutatnia:



- saját személyazonosító igazolványát vagy a személyazonosságát igazoló más érvényes okmányt (útlevél, kártyaformátumú vezető engedély)


- a kiskorú születési anyakönyvi kivonatát, ha nem rendelkezik érvényes útlevéllel "

2022. júl. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18 év alattinak hogy járhat le máris a személyije?
2022. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!