Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone, vagy Androidos okostel...

Iphone, vagy Androidos okostelefonok a jobbak?

Figyelt kérdés

2022. aug. 1. 20:03
A kérdező szavazást indított:
Iphone
Android
39 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Mi az hogy melyikek a jobbak? Erre így nem lehet válaszolni. Egy Samsung S22 jobb telefon, mint egy iPhone X? Egyértelműen. Egy iPhone 13 Pro Max jobb telefon mint egy Xiaomi Mi 11? Nyilvánvalóan igen.
2022. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Mert mint az ilyen kérdések 99%-a esetében, itt sem a válasz a lényeg, hanem a hangulatkeltés.
2022. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Szoftveresen az ios köröket ver az androidra, emiatt hiába gyengébb hardveresen, sokkal jobban kihasználja az erőforrásokat.


Ellenben soha nem cserélném le a droidos telefonomat. Nekem a szabadság, a kezelhetőség, a testreszabhatósag fontosabb. Biztos sok fanboi megsértődik most, de nekem az ios iszonyú buta, helyenként meg feleslegesen túlbonyolított.


Céges telefonom ios sajnos, a magán az droid, szóval nem a levegőbe beszélek, nem nehéz összevetni.


A kérdés amúgy elég értelmetlen, mert az Iphone kategóriájában nincsenek vacak telefonok droid oldalon. Ez preferencia kérdése, hogy melyik rendszer illik inkább hozzád.

2022. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Mondjuk egy Samsung S22, vagy egy Iphone 13?

Értékállóság, kezelhetőség, stb.

2022. aug. 1. 21:42
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk egy Samsung S22, vagy egy Iphone 13?"


Még ez sem teljesen fair összehasonlítás. Az S22 "fél" generációval fiatalabb és drágább is volt tudtommal a nyitóára.

Értékállóságban az iPhone telefonok híresen jók a hosszú szoftveres támogatásuk miatt, viszont 1-2 éve a Samsung is 4 Android főverzióig (+1 év biztonsági frissítésig) támogatja a telefonjait, szóval ez lassan kiegyenlítődik.

Mindenesetre pont erről a két konkrét telefonról rengeteg kérdés van itt a gyakorin, több részletes, különbségeket kiveséző válasszal, nyugodtan szemezgess közülük. Mindkettő csúcstelefon, látványosan jobb semmiben sem lesz egyik sem a másiknál. Itt szerintem teljesen a személyes szimpátia dönt. Nem tudnék perdöntő érveket felsorolni egyik telefon mellett sem.

Lehetne itt puffogtatni dolgokat, hogy:

- Az S22-őn van telefotó kamera.

- Az iPhone processzora viszont gyorsabb és kevésbé melegszik.

- De a Samsung kijelzője 120 Hz-es.

- De az iPhone üzemideje jóval több.

- De a ...

2022. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben iphone 13
2022. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Elvileg ami az Ios-ben van, az tökéletes, az Androidban viszont sokkal több lehetőség van.
2022. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Morzsi007 ***** válasza:
50%

Valakinek ez jobb, valakinek az. Nekem az iphone szimpatikusabb, nincs annyi állítási lehetőség, 40 évesen nem akarok mutyizni, csak használni, de azt zökkenőmentesen, meg anno ezt vettem és nem akarok mást megszokni.

Egy hülye kollégám android párti, mert szereti a testre szabhatóságot abba is belenyúlni, amihez nem ért.

A két modell mindenre elegendő teljesítménnyel rendelkezik. Mást nem is érdemes taglalni. Szóval egyéntől függ, kinek melyik jobb.

2022. aug. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
49%

Android tele van háttérben futó alkalmazásokkal,reklámokkal stb.Emiatt eléggé hamar belassúl a rendszer.Ios-ben ilyen nincs.Nem hiába nem lehet,annyi felesleges szart letölteni rá.Egy kevésbé testreszabható ám stabil,évekig zökkenő mentes rendszer,Míg az android,testreszabható,de annál kevésbé zökkenő mentes.

“Imádtam” amikor kiléptem a facebookról a menübe anno az androidos telefonon,és mire megjelentek az alkalmazások a kezdő képernyőn,2-3mp volt.

Mondjuk azért a mai felso kategorias samsung telefonoknal ez biztosan nem fordul elő.

De maradok az ip 12-nél.

2022. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
22%
Iphone is csiga lassú lesz ha minden hülyeséget futtatsz rajta.
2022. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!