Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone, vagy Androidos okostel...

Iphone, vagy Androidos okostelefonok a jobbak?

Figyelt kérdés

2022. aug. 1. 20:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
37%

Elsősorban az számít, hogy kinek melyik rendszer jön be jobban, melyiket szereti használni, ami abszolút nem egyértelmű! Nekem például eddig 2 okostelefonom volt, mindkettő Androidos, és amíg meg nem veszem a következőt, addig anyám régi iPhone-ját használom netezni meg ébreszteni - rövid idő alatt kitapasztaltam az iOS zárt rendszerének hátrányait!

Az Android sokkal nagyobb szabadságot ad, és egyszerűbben- közvetlenebb módon elérhető sok funkciója! Ráadásul sokkal jobb üzemidő, bővíthető tárhely, és a kamera hasznos felbontása is lehet nagyobb, alig várom már a következő telómat!

2022. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

"addig anyám régi iPhone-ját használom netezni meg ébreszteni - rövid idő alatt kitapasztaltam az iOS zárt rendszerének hátrányait!"


Te vagy az, aki anyád isten tudja hány éves 5S-ét használod ébreszteni és nem elég jó?

Hát ember, nekem van egy aktuális androidos és ios-es telefonom is és nem igazán tapasztalom abszolút semmiben a rendszer zártságát... főleg azért nem értem a rimánkodásodat minden második kérdés alatt, mert ÉBRESZTENI HASZNÁLSZ EGY MAJDNEM EGY ÉVTIZEDES TELEFONT...

2022. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
93%
Egyénfüggő. Én pl. gyerekkorom óta Apple telót, iPadet, laptopot használok és sose jött be az Andorid se a működése se a desing. De lehet valaki meg pont fordítva van vele.
2022. aug. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
22%
#12, igen, én vagyok, de mondom, netezni is szoktam vele, azt még többet, és úgy nekem előjönnek a hátrányok!
2022. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%

"#12, igen, én vagyok, de mondom, netezni is szoktam vele, azt még többet, és úgy nekem előjönnek a hátrányok!"


És milyen hátránya jön elő bakker? Tölts le egy Chrome-t és ugyanúgy böngészhetsz vele, mint bármelyik másik telefonon. Pár gomb helyzete máshol lesz és ennyi.

Vagy én nem értem, mit nem tudsz vele egy böngészőben megcsinálni? Nyilván mivel ezeregy éves az a telefon, a mai teljesítményszintet távolról sem üti meg, tehát intenzívebb terhelést jelentő dinamikus weboldalak lassabban működhetnek, de ez nem az iPhone hibája, ez szimplán azt jelenti, hogy gyenge a hardvere.

2022. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
8%

A netezésnél nekem komplett szoftveres hátrányok jönnek elő a zárt rendszer miatt, meg amúgyis összeségében!

Általános kérdés volt, mindenki egyéni véleményét kérve, én is leírtam a sajátomat, nehogy már felül akard bírálni azt, hogy nekem melyik a jobb!! Punktum!

2022. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

"A netezésnél nekem komplett szoftveres hátrányok jönnek elő a zárt rendszer miatt, meg amúgyis összeségében!"


De konkrétan mi?


"Általános kérdés volt, mindenki egyéni véleményét kérve, én is leírtam a sajátomat, nehogy már felül akard bírálni azt, hogy nekem melyik a jobb!! Punktum!"


Én azt elhiszem, hogy jobb az ébresztőd mint egy 10 éves iPhonen, de ha már egyszer mindenhová ezt spamolod, akkor legalább írd le konkrétan, hogy mi a bajod. Mit nem tud a böngésző iOS alatt, amit Android alatt tud? És ez mitől rendszer szintű "probléma"?

2022. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Légyszives akadj már le rólam, és ne erőltesd a dolgot, Neked is van véleményed, nekem is, meg mindenkinek, ennyi!
2022. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
90%

Ja, nekem van véleményed, neked meg úgy látszik nincs, mert nem tudod leírni mi zavar. :D


100%-ban elhiszem, hogy sokaknak nem tetszik az iOS, én is jobban szeretem alapvetően az Androidot, de ez ostobaság, hogy a "zártság" bármiféle korlátot állítana a böngészés elé. Mi az ami nem működik vagy hiányzik iOS alatt? Semmi, de semmi köze sincs az operációs rendszernek a böngésző által használt böngészőmotorhoz.

2022. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
94%

"komplett szoftveres hátrányok"

Szerintem ez nem egy vélemény.

2022. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!