Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt már, hogy tokban üvegfóli...

Volt már, hogy tokban üvegfóliával összetört a telefonod, vagy a kijelző?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka?
2022. aug. 2. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nekem, a kollégámnak. Éppen ablakpucolás közben (takarító cégnél dolgozunk) mutatta nekem, hogy milyen jó vásárt csinált, 3 db-os csomagolású üvegfóliát vett nagyon jó áron. Rakta volna vissza a zsebébe, kiesett a kezéből, fölvette, nevetve mondja, hogy nem baj hogy összetört a fólia, van másik. Erre azzal a lendülettel le is kapta a fóliát, és akkor láttuk meg, hogy az bizony a kijelző. :( Szegény úgy sajnáltam, sokáig gyűjtött a telefonra, plusz munkát is vállalt, hogy meg tudja venni. :(
2022. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Nekem volt ilyen sajnos. Kint voltam az udvaron, amikor kiesett a zsebemből a telefonom a betonra és az elejére esett. Az előlapi kamerán keresztül a kijelző megrepedt és onnantól kezdve nem tudtam vele képeket csinálni. Tok is volt rajta, valamint üvegfólia is.
2022. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
volt, céges iphone xs. sajnos az apple direkt rak könnyen törhető kijelzőket a telefonjaiba hogy aztán vegyél újat méregdrágán.
2022. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer, egy nagyon rossz esés miatt. Általában olyan tokot használok, ami fedeles, elölről is védi a telefont, akkoriban egy rövid ideig csak szilikonos volt.

Nagyzsebű bő pulcsi volt rajtam, zebrán mentem át, ahol nem működött a jelzőberendezés. Nyomorék autós berregtetett és mocorgott, hogy ő rohadtul rohan, érjek már át. Megijesztett, hogy rámhajt, ugrottam egyet el az útjából, telefon kicsúszott a bő zsebből. Le a betonra, majd még vissza is pattant... Annyira pontosan a sarkára esett, hogy a fóliának szinte semmi baja nem volt, csak az ütés nyoma látszott, de nem repedt be, alatta a kijelző viszont olyan szinten végigszaladt, hogy azonnal megfolyt. Még az adataimat se lehetett róla lementeni, mert ugye az újabb okosságoknál annyira király a biztonság, hogy hagyd jóvá a képernyőn, hogy usb-be dugtad.

Azóta csak teljes tokot használok.

2022. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Nekem is megesett egyszer, sajnos az előlapjára esett a telefon, pont egy szögre. Reméltem, hogy csak a fólia az, de sajnos a kijelző is összetört. A fólia szinte érintetlen maradt :D
2022. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Átmentem rajta a fűnyíróval...

2022. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Szart sem érnek ezek, de mégis ad egy biztonságérzet, szóval használom

2022. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy hamis az a biztonságérzet.
2022. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8

Hetes vagyok


Persze, én is tudom hogy hamis, de ha "csupasz" lenne a telóm, folyamatosan azon aggódnék hogy leejtem és meghalódik csóri.

2022. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Flip flop tok és 3D üveg fólia. Buszról szálltam le, kezembe a telefonnal. A mögöttem lévő pont meg ütötte a telefont a kezembe, szóval jó nagyot esett a térkőre. Üveg fóliának semmi baja, de a kijelző úgy repedt be hogy a nagy részén semmi se látható. Lányomnak suliba törték össze úgy a telóját, hogy azon is flip flop tok és üveg fólia, táska persze a földön, bele rúgták, össze folyt az egész kijelző. Szóval jó hogy tokba van még fólia, de az max csak a karcoktol és a kopástól véd. Sajnos a készülékek elég gyengék.
2022. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!