Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elakarom adni a részletfizetés...

Elakarom adni a részletfizetéses telefonomat?

Figyelt kérdés

Kéne nagyon a pénz..

Ha megemlítem hogy részletre van(Iphone 13 pro) akkor a felvásárló nem akarja majd megvenni?

Fizetném úgyanúgy rendesen.. meg szerintem 2022ben már nem tiltaná le a mobilt a szolgáltató(Yettel) max engem büntetne meg.. jól gondolom? Egyébként független a mobil..



2022. aug. 8. 01:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Akinek cseppnyi esze van, az nem vesz ilyet. Aki meg megveszi, az pár hónap múlva majd kiír egy kérdést, hogy mér lett letiltva a telefonja.
2022. aug. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Az nem a tulajdonod, ameddig ki nincs kifizetve teljesen. Nem véletlenül jár érte kitiltás apróhirdetős oldalakon.
2022. aug. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Nincs az a retardált aki megvenné
2022. aug. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

"meg szerintem 2022ben már nem tiltaná le a mobilt a szolgáltató"


Ezt rosszul gondolod. Ráadásul ha a vásárlónak van egy csöppnyi esze, akkor nem vásárol olyan telefont, ami nincs teljesen kifizetve. Én a családomat igyekszem a használt telefonoktól is óvni, mert hát ki tudja, hogy honnan van, hogy ki van-e fizetve, hogy letiltja-e a szolgáltató két hét múlva, vagy sem (Ugyanis a szolgáltató ugyan úgy tiltja a telefonokat 2022-ben is, mint tavaly, vagy mint azelőtt, vagy mint 2005-ben, vagy előtte). A megoldás az lenne, hogy kifizeted a telefont teljesen, és úgy adod el, az már egy fokkal biztonságosabb.

2022. aug. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
12%

"Az nem a tulajdonod, ameddig ki nincs kifizetve teljesen. Nem véletlenül jár érte kitiltás apróhirdetős oldalakon."


Ez a bődületes marhaság honnan jött?

2022. aug. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező: naív vagy ha azt gondolod, hogy nem tiltaná le a szolgáltató.

Hiába független a telefon, ha IMEI alapján tiltják.

2022. aug. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 NTBS ***** válasza:
80%
Nem biztos, hogy találsz vevőt.
2022. aug. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Ha nincs pénzed (hiszen azért adod el), ugyan miből fizetnéd a részleteket?

Nem túl biztató egy potenciális vevőnek, ezt, remélem, látod.

2022. aug. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Én se vennék úgy telót, hogy "figyelj, eladom neked, részletre van, de komolyan mondom hogy fizetem majd ezután is, de "amúgyse hinném hogy gond lenne ha nem" (lásd mit írtál a kérdésben)...
2022. aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

Aki nem teljesen debil, az át fogja látni, hogy a telefon eladása után a részleteket nem fogod fizetni, hiszen pont azért adod el, mert nem győzöd fizetni.


Amúgy megértemled, aki nem bírja ki egy villantós szifon nélkül, és a fél veséjét eladná érte, aztán megbánja, az megérdemli, szívjál csak...

2022. aug. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!